خدمات حرفه ای سئو و بهینه سازی سایت

خدمات سئو

ما خدمات سئو سایت گسترده ای ارائه می دهیم

با خدمات سئو حرفه ای ما مشتریان بیشتری بدست بی آورید و کسب درآمد بیشتر کنید.

چرا می خواهید ما را برای انجام سئو سایت خود استخدام کنید؟

ما با خدمات سئو خود به بسیاری از شرکت های مختلف کمک کرده ایم و می توانیم به شرکت شما نیز کمک کنیم.سلام،من قبل از تبدیل شدن به یک مشاور سئو، کار خود را به عنوان یک طراح وب شروع کردم.در طول سال‌ها، من بر روی انواع سایت‌ها، از فروش خودرو و املاک و سایت موسیقی و گرفته تا فروشگاه‌های آنلاین و برنامه‌ریزی عروسی، کار کرده‌ام ، و بعد از چند سال یادگیری سئو را شروع کرده ام، و در ابتدای کار چند سایت که برای خودم بوده است را آزمون و خطا کرده ام و به نتیجه کنونی رسیده ام.چیزی که در مورد آن برای من جذاب است هر وب‌سایتی متفاوت است، مشکلات و فرصت‌های خاص خود را دارد، اما پس از کار بر روی سایت‌های مختلف، به طور قطع می‌دانم که با داده‌ها و منابع کافی می‌توانم ترکیب مناسبی از کلمات کلیدی و صفحات فرود را برای ایجاد یک سایت بزرگ پیدا کنم.

ما چگونه می توانیم به شما کمک کنیم؟

من و تیمم می توانیم با خدمات سئو وبهینه سازی یک کمپین سئو اجرا کنیم که به مرور زمان باعث افزایش ترافیک و فروش می شود.ما بر مرتبط ترین کلمات کلیدی اصلی را انتخاب خواهیم کرد.و تمام سعی خود را برای رساندن سایت به رتبه برتر در گوگل خواهیم رساند و تمامی سعی خود را در راضی نگه داشتن شما خواهیم کرد،ما حداکثر 300 کلمه کلیدی را در هر کمپین اضافه خواهیم کرد.ما گزارش های ماهانه تولید خواهیم کرد تا تأثیر کار خود را نشان دهیم.ما تمام کارهایی که انجام می دهیم و چرایی آن ضروری است را توضیح خواهیم داد.پس شما میتوانید با خیال راحت به ما اعتماد کنید و خدمات سئو ما به شما کمک خواهد کرد که بدون نگرانی سایت خود را به ما بسپارید.

هزینه سئو چقدر است و چه مدت طول میکشد؟

قیمت گذاری خدمات سئو کلاه سفید  یک موضوع کاملا بحث برانگیز بین سئوکاران هست،و قیمت دقیقی برای پروژه مد نظر کسی نیست،زیرا هر پروژه متفاوت هست و بستگی به آسونی و سختیه کار دارد،ما پس از بررسی سایت و انتخاب کلمات کلیدی شما قیمت گذاری را انجام میدهیم و هزینه محتوا و رپورتاژ به صورت جداگونه از شما دریافت خواهد شد،برای اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید. و با خدمات ما زمان تقریبی رسیدن یک سایت به رتبه برتر گوگل که از لینک ۱ تا ۵ هست به صورت میانگین ۸ ماه تا ۱ سال به صورت مداوم طول میکشد  و باز هم بستگی به سختی یا آسونی سایت یا کلمه کلیدی شما دارد، که اگر رقبا شما آسان تر باشند آن زمان به ۶ ماه هم کاهش پیدا میکند.که شما میتوانید با مشاور سئو ما در ارتباط باشید.

خدمات سئو باعث افزایش ترافیک و افزایش درآمد می شود

اگر به دنبال رشد جدی کسب و کار هستید، سئو یا بهینه سازی موتور جستجو استراتژی مناسب شماست.

سئو چیست؟ سئو یک استراتژی بازاریابی دیجیتال است که به وب سایت شما کمک می کند تا در نتایج جستجوی مرتبط در موتورهای جستجو مانند گوگل ظاهر شود و ترافیک واجد شرایط بیشتری را به وب سایت شما بیاورد. این شامل تکنیک های مختلفی است، از استفاده از کلمات کلیدی در صفحات شما تا ایجاد لینک به سایت شما.

یک کمپین سئوی سفارشی از سئودانان  یک راه حل همه کاره برای سئو (سئو داخلی، سئوی خارج از صفحه و سئو فنی) ارائه می دهد، بنابراین با ارزش ترین مخاطبان شما بدون صرف ساعت ها کار، شما را آنلاین پیدا میکنند،و شما وقتی که در استراحت و خواب هستید درآمدکسب می کنید. آیا آماده شروع درآمدزایی از جستجوی ارگانیک هستید؟

با ما به صورت آنلاین تماس بگیرید  تا با یک استراتژیست مجرب از تیم سئوی ما در مورد نه تنها در مورد بهبود رتبه بندی موتور جستجوی شرکت خود بلکه همچنین کسب درآمد بیشتر از آنها چت کنید.

seo service,seodanan

بخش کوتاهی از روند کاری ما

تحقیق کلمات کلیدی

مهمتری بخش سئو انتخاب کلمه کلیدی هدفمن است.

بررسی رقبا

با بررسی رقبا در حوزه خود میتوانیم از آن ها جلو بزنیم.

محتوا یونیک

محتوا یونیک یعنی کپی نباشد یکی از اساسی ترین بخش های سئو سایت است

عنوان و متا جذاب

با انتخاب عنوان و متا جذاب کاربر را به سمت خودمان هدایت میکنیم.

بهینه سازی کل سایت

تمامی مواردی که باید در سایت بهینه شود.اعم از تصاویر ،محتوا و...

ارسال گزارش کتبی

ما به صورت ماهانه گزارش کتبی به کارفرما می دهیم که پروژه شما تا کجا پیش رفت.

7 موردی که خدمات شرکت سئو باید شامل باشد

1. ممیزی سئو

خدمات هر شرکت سئو باید دارای ممیزی سئو باشد.

با ممیزی سئو، ارائه دهنده سئوی شما نگاهی عمیق به استراتژی فعلی شما دارد.

حتی اگر استراتژی سئو ندارید، آژانس شما وب سایت شما را از منظر سئو ارزیابی می کند و به این می پردازد که کجا برتر است و کجا می تواند از پیشرفت ها استفاده کند.

در حالی که می‌توانید از ابزارهای ممیزی رایگان سئو استفاده کنید، اما آن‌ها به کسب و کار شما بینشی مشابه تیمی از متخصصان سئو نمی‌دهند .

به همین دلیل است که خدمات سئو باید شامل ممیزی باشد. اگر این کار را نکنند، نشان دهنده عدم آمادگی و سرمایه گذاری توسط شرکت سئوی شما است. عدم وجود ممیزی سئو همچنین می تواند نشان دهد که آژانس شما برنامه ای برای ایجاد یک استراتژی سفارشی برای کسب و کار شما ندارد. در عوض، آنها از یک قالب استفاده می کنند، به همین دلیل است که نمی خواهند زمان حسابرسی سایت شما را صرف کنند.

بهترین استراتژی ها متناسب با کسب و کار، برند شما و مخاطبان شما هستند.

2. تجزیه و تحلیل رقبا

مهم نیست که صنعت شما چقدر جایگاه ویژه ای دارد، شما می خواهید یک تجزیه و تحلیل رقیب با خدمات بهینه سازی موتور جستجوی خود داشته باشید. با ابزارهای تجزیه و تحلیل رقبا ، شرکت سئو شما می تواند رقبای آنلاین و آفلاین را کشف کند.

این کشف می تواند استراتژی شما را مشخص کند و به شما کمک کند از نقاط ضعف رقبا بهره ببرید. در حالی که بسیاری از آژانس های سئو شامل تجزیه و تحلیل اولیه رقبا با خدمات خود هستند، شما می خواهید با شرکت هایی شریک شوید که تجزیه و تحلیل رقبا را به طور منظم بخشی از استراتژی شما می کنند.

آنها به طور مداوم رقبای شما را ارزیابی می کنند و همیشه به دنبال فرصت ها هستند. برای مثال سئودانان هر سه ماه یکبار رقبای شما را تحلیل می کند.

این رویکرد فعالانه به ما امکان می‌دهد تا استراتژی‌های رقابتی برای مشتریان خود ایجاد کنیم، که باعث شده تیم برنده جوایز ما در پنج سال گذشته بیش از 3 میلیارد دلار درآمد برای مشتریان ما ایجاد کند.

3. استراتژی سفارشی

یک استراتژی سفارشی جزء اصلی تعریف خدمات سئو است. وقتی رویکردی شخصی سازی شده برای کسب و کار خود دارید، می توانید بازگشت سرمایه  خود را از سئو به حداکثر برسانید . این به تماس‌ها، سفارش‌ها و بازدیدهای بیشتر از شرکت شما ترجمه می‌شود.

اگر روی یک بسته خدمات سئو سرمایه گذاری می کنید، تیم شما باید اطمینان حاصل کند که آژانس شما یک استراتژی سفارشی ارائه می دهد. دلیل آن این است که بسیاری از شرکت‌های سئو، به‌ویژه آنهایی که خدمات سئوی «ارزان» را تبلیغ می‌کنند، استراتژی‌های برش کوکی یا کپی و چسباندن را ارائه می‌کنند.

با یک رویکرد کوکی برش به سئو، کسب و کار شما حداکثر بازگشت سرمایه را دریافت نمی کند. در بیشتر موارد، شرکت‌ها با این نوع استراتژی‌ها در صفحه اول نتایج جستجو ظاهر نمی‌شوند، که به کسب‌وکار شما کمکی نمی‌کند، زیرا تنها 25 درصد از کاربران از صفحه اول نتایج جستجو فراتر می‌روند.

به همین دلیل است که تیم شما باید روی خدمات شرکت های سئو که استراتژی های سفارشی ارائه می دهند، سرمایه گذاری کند.

4. بهینه سازی خارج از صفحه

وقتی در خدمات سئو سرمایه گذاری می کنید، بسته شما باید شامل بهینه سازی خارج از صفحه باشد. در سئو، بهینه سازی خارج از صفحه به بهینه سازی عوامل خارج از وب سایت شما اشاره دارد که بر رتبه شما در نتایج جستجو تأثیر می گذارد. به عنوان مثال، نمایه بک لینک شما می تواند رتبه شما را در نتایج جستجو شکل دهد.

نمایه بک لینک شما، برای مرجع، به کمیت و کیفیت وب سایت هایی که به سایت شما لینک می دهند اشاره دارد. به عنوان مثال، یک وبلاگ نویس مواد غذایی ممکن است هنگام اشتراک گذاری کوکی های سفارشی که برای عروسی خود ساخته اید، به وب سایت شما پیوند دهد.

به عنوان بخشی از خدمات یک شرکت سئو، آنها اغلب موارد زیر را برای سئو خارج از صفحه ارائه می دهند:

»محتوای وب سایت خود را برای وبلاگ نویسان و مدیران وب سایت تبلیغ کنید

»توسعه محتوای قابل اشتراک گذاری برای وبلاگ سایت شما

»نظارت بر اشاره های شرکت شما در رسانه های اجتماعی توسط کاربران و اینفلوئنسرها

»بهینه سازی نمایه Google برای کسب و کار من

اگر نمی دانید که آیا یک آژانس سئو بهینه سازی خارج از صفحه را با خدمات سئوی خود ارائه می دهد، فقط بپرسید! آن‌ها می‌توانند یک نمای کلی از خدمات بازاریابی سئوی آن‌ها و همچنین معنای محصولات خاص را به تیم شما ارائه دهند. به این ترتیب، کارکنان شما می توانند در هنگام انتخاب یک آژانس تصمیمی آگاهانه بگیرند .

5. بهینه سازی داخل صفحه

بهینه سازی روی صفحه یکی دیگر از اجزای حیاتی معنای خدمات سئو است. با بهینه سازی درون صفحه، آژانس سئوی شما بر بهینه سازی ویژگی های وب سایت شما برای موتورهای جستجو مانند گوگل تمرکز می کند.

چند نمونه از خدمات سئوی داخلی صفحه عبارتند از:

»به‌روزرسانی برچسب‌های عنوان، توضیحات متا و تگ‌های هدر برای جستجو

»بررسی معماری اطلاعات وب سایت شما، تغییر مسیرها و ساختار پیوند داخلی

»ایجاد نقشه سایت

»بهینه سازی تصاویر سایت بر اساس بهترین روش ها

»تحقیق و بهینه سازی وب سایت شما با کلمات کلیدی ارزشمند و مرتبط

»تجزیه و تحلیل قابلیت استفاده، سرعت و طراحی سایت شما

در بیشتر موارد، بهینه سازی روی صفحه بخش قابل توجهی از خدمات سئوی شما را تشکیل می دهد. به همین دلیل است که اگر یک شرکت سئو سئو داخلی را ارائه نمی دهد، خدمات بهینه سازی موتور جستجو را ارائه نمی دهد، به این معنی که تیم شما باید آژانس دیگری را پیدا کند.

6. گزارش های ماهانه

شفافیت در مورد خدمات سئو ضروری است.

شما آژانسی می خواهید که تیم شما بتواند به آن اعتماد کند و به آن تکیه کند، به همین دلیل است که همکاری با یک شرکت SEO که شامل گزارش های منظم ماهانه است بسیار مهم است. با یک گزارش سئو ، کسب و کار شما می تواند بینش فوری از نتایج استراتژی سئو شما دریافت کند.

به عنوان مثال، گزارش شما ممکن است ترافیک ارگانیک وب سایت شما، نرخ تبدیل و رتبه بندی در نتایج جستجو را پوشش دهد. علاوه بر دریافت گزارش ماهانه، خدمات شرکت سئوی شما باید شامل زمان با مدیر حساب اختصاصی شما نیز باشد.

هنگامی که جلسات منظمی با مدیر حساب خود دارید، تیم شما می تواند سوالاتی بپرسد، گزارش شما را یک به یک بررسی کند و موارد دیگر. به طور خلاصه، جلسات روتین به شما و تیمتان کمک می کند تا در همان صفحه آژانس سئوی خود بمانید .

7. بهینه سازی دائمی

سئو یک استراتژی مداوم است، به همین دلیل است که تعریف خدمات سئو به طور کلی بر مشارکتی که کسب و کار شما با آژانس سئوی شما شکل می دهد تأکید دارد.

شما به طور مداوم با آژانس خود همکاری می کنید، به همین دلیل است که شرکت های سئو باید به عنوان توسعه دهنده کسب و کار شما کار کنند. همچنین به همین دلیل است که خدمات آنها باید شامل بهینه سازی تدریجی باشد. با بهینه سازی مستمر، آژانس سئو سایت شما را به طور مداوم بهینه می کند.

حتی پس از اینکه سایت شما استانداردهای سئو را برآورده کرد، آنها همچنان به یافتن راه هایی برای بهبود و ارتقای استراتژی سئو شما ادامه می دهند که به شما امکان می دهد از سئو درآمد بیشتری کسب کنید.

و همچنین روند کاری ما با شروع انتخاب کلمات کلیدی هدفمند شروع میشه و نصب نقشه سایت در سرچ کنسول و عیب یابی ارور های سرچ کنسول،ایجاد عنوان و متا جذاب،نصب ssl لینک گذاری داخلی و خارجی،ایجاد رپورتاژهای هدفمند,بررسی ux سایت ،تصاویر بهینه شده رسپانسیو بودن سایت و بسیار موارد دیگر که توسط متخصص سئو انجام میشود.

آیا می توانم سئو را به تنهایی انجام دهم؟

البته! دلیلی که کسب و کارها روی خدمات سئو سرمایه گذاری می کنند این است که:

»سرعت بخشی  در پروژه شما

»صرفه جویی در زمان

»به تخصص خاص سئو »دسترسی داشته باشید

»بهبود رتبه و بازده برای کلمات کلیدی با رقابت بالا

»و بیشتر

گوگل چگونه سایت ما را رتبه بندی میکند؟

 ۱ – سایت هایی که فعال و بروز باشند

 ۲ – سایت هایی که دسترسی خوبی داشته باشند

 ۳ – سایت هایی که مرجع محتوا هستند.

 ۴ – سایت هایی که برندینگ خوبی دارند.

سایت هایی که از نظر سرعت مشکل نداشته باشند.

خبر خوب اینه که seodanan  با خدمات سئو خود میتواند شما را به همه موارد ذکر شده برساند.

بیایید با هم به پیشرفت عالی برسیم

درباره پروژه تان به ما بگویید.

اسکرول به بالا