Warning: unlink(/home/seodanan/public_html/wp-content/temp/wordpress-seo.22.3.zip): No such file or directory in /home/seodanan/public_html/wp-admin/includes/class-wp-upgrader.php on line 334
مشاوره سئو و آنالیز کامل سایت + مشاوره رایگان | سئودانان
منوی دسته بندی

مشاوره سئو

اگر شما هم به فکر مشاوره سئو هستید احتمالا از اهمیت این واژه سه حرفی و تاثیر آن روی کسب و کار خود با خبرید. سئو کمک میکند تا سایت شما دیده شود. این دیده شدن مشتریان و کاربران بیشتری را به سایت شما میکشاند و به تبع میزان سود شما را افزایش خواهد داد. برای اطلاعات بیشتر درباره‌ی سئو به مقاله سئو چیست رجوع کنید،یا با مشاوره تلفنی و حضوری با سئودانان. در ادامه به این مسئله میپردازیم و توضیح خواهیم داد که چرا باید از خدمات مشاوره سئو استفاده کنید.

مشاوره سئو ما هم به صورت تلفنی است و هم با اطلاع قبلی حضوری، واینکه مشاوره سئو برای اولین تماس شما عزیزان رایگان است.

 برای دریافت  از خدمات سئو با سئودانان همراه باشید.


خدمات سئو

چرا مشاوره سئو اهمیت دارد؟

نخستین مساله ای که شاید خاطر نشان کردن آن خالی از لطف نباشد ضرورت و اهمیت خود مشاوره است. مشاوره یکی از ضروری ترین گام ها پیش از شروع هر کاری است. مشاوره سئو نیز از این قاعده مستثنی نیست. به دنبال شناخته شدن سئو در این سال ها و پررنگ شدن نقش آن در پیشرفت کسب و کارها گروه های بسیاری اقدام به ارائه دادن خدمات سئو نموده اند. به همین دلیل لازم است تا پیش از انتخاب با مشورت و دقت پیش بروید تا بهترین خدمات دهنده را انتخاب کنید.

1- صرفه جویی در هزینه ها

سئو یکی از مواردی است که برای رسیدن به نتیجه مطلوب در آن باید هزینه کرد. گاه هزینه های مربوط به سئو از هزینه های طراحی سایت هم بیشتر هستند. پس لازم است با شناخت و آگاهی اقدام کنید تا پول، انرژی و زمان ارزشمندتان به هدر نرود.

2- مشخص کردن نقشه راه

مشاوره سئو میتواند تا اندازه زیادی مسیر را به شما نشان دهد و مشخص کند که با توجه به حوزه فعالیتی شما باید چه راه کارهایی را پیش بگیرید تا به نتیجه دلخواهتان برسید.

در مشاوره سئو باید به چه مواردی توجه کرد؟

اولین و مهمترین کاری که شما به عنوان یک کارفرما باید انجام دهید انتخاب درست است. باید کار را به یک تیم کاربلد، حرفه ای و با تجربه بسپارید. این مساله با اختصاص دادن زمان کافی برای تحقیق در این باره و توجه به نکاتی که در ادامه خواهیم گفت کاملا قابل بررسی است.

سئوی سیاه و سئوی سفید :

این نکته شاید مهمترین نکته ای باشد که باید به آن توجه کنید. استفاده از روش های سئوی سیاه توسط شرکت ارائه دهنده خدمات سئو میتواند خسارات جبران ناپذیری به بار آورد. سئوی سیاه مجموعه متدهایی است که در آن با دور زدن موتور جستجو رتبه سایت بهبود می‌یابد. این روش ها در مدت زمان کوتاهی سایت شما را به رتبه دلخواه میرسانند و حتی ممکن است ترافیک سایت را تا اندازه زیادی بالا ببرند. اما اگر گوگل پی به این قانون شکنی ببرد دامنه متخلف جریمه خواهد شد. این جریمه به معنی قرار گرفتن در لیست سیاه گوگل است. بیرون آمدن از این لیست سیاه بسیار سخت و در مواردی غیر ممکن است. در صورت استفاده از روش های سئوی سیاه سقوط رتبه ی سایتتان را شاهد خواهید بود. پس لازم است در مشاوره سئو از مشاور سئو درباره این مورد هم سوال کنید.

بررسی سابقه و نمونه کارها :

دیدن نمونه کارهای پیشین شرکت بسیار کمک کنند خواهد بود چرا که به شما دید درستی درباره تیم خواهد داد. با دیدن رزومه شرکت میتوانید اطلاعات لازم را درباره توانایی های شرکت و اعضای آن به دست آورید. توصیه ما به شما این است که با مشتریان پیشین و یا حتی فعلی شرکت ارتباط بگیرید. با این کار شما با نحوه کار شرکت به صورت دقیق آشنا میشوید. این ارتباط همچنین کمک خواهد کرد تا مسئله “رضایت مشتری” را ملموس تر و واقعی تر بسنجید.

شرکت های مختلف را مقایسه کنید :

پیش از واگذار نمودن کار، شرکت ها، افراد و خدمات دهنده های مختلف را با هم مقایسه کنید تا بتوانید بهترین گزینه را انتخاب کنید. در فرآیند مشاوره سئو و بهینه سازی سایت اطلاعات دقیق و کافی بخواهید. مطمئن شوید که تعهد لازم برای به سرانجام رساندن کار وجود دارد. بهترین مشاور سئو مشاوریست که بتواند در همه ابعاد شما را راهنمایی کند و بتواند در صورت قبول کار همه وعده ها را عملی کند.

 

3- اطلاعات خود را درباره ی سئو بالا ببرید

در این جا منظور از بالا بردن اطلاعات متخصص سئو شدن نیست. تا اندازه ای که بتوانید با مشاور سئو ارتباط برقرار کنید و در فرآیند مشاوره سئو سایت سوالات مهمتری بپرسید کافی است. این امر باعث میشود تا کارشناس سئو بتواند راحت تر و با زبان بهتری با شما صحبت کند.

برای مثال از کارشناس بپرسید که آیا فعالیت های مربوطه شامل تمام بخش های سئو میشود؟ سئو از سه بخش اصلی تشکیل شده است. سئوی تکنیکال، سئوی داخلی و سئوی خارجی. این بخش ها لازم و ملزوم همدیگرند و باید روی همه آن ها سرمایه گذاری شود تا به نتیجه دلخواه برسید.

درباره زمان و هزینه بپرسید.

این نکته را بخاطر داشته باشید که هیچگاه نمیتوان زمان و یا هزینه دقیقی مشخص کرد. اما باید در مشاوره سئو اطلاعاتی از زمان و هزینه لازم به صورت تقریبی به دست آورید تا بتوانید برنامه ریزی های لازم را انجام دهید. توجه کنید که سئو فرآیندی زمان بر است و صبر داشتن در این بازه یکی از ضروریات است.

۴- شرکت باید چه خدماتی ارائه دهد؟

اهمیت سئو و افزایش درخواست ها برای بهبود رتبه در نتایج جستجو باعث شده است تا بسیاری در این عرصه مدعی باشند. اما ممکن است همه تخصص لازم را برای رساندن شما به هدف نداشته باشند.

شرکت خدمات دهنده سئو ابتدا باید اطلاعات لازم را درباره حوزه فعالیتی شما بیابد. این کار با پرسش از شما و تحقیق و مطالعه قابل انجام است. اطلاعات کسب شده در یافتن بهترین استراتژی برای پیشرفت کسب و کار شما مفید خواهد بود. در مرحله بعدی اطلاعات لازم درباره رقبای شما و کلمات کلیدی استخراج میشود. سپس با توجه به کلمات کلیدی باید اقدام به تولید محتوای اصولی و سئو شده نمود. توجه کنید که شرکت وظیفه تولید محتوا را بر عهده ندارد اما باید نکات لازم در این زمینه را به تیم تولید محتوا خاطر نشان کند تا از دوباره کاری جلوگیری شود.

مشاوره سئودانان ۱

برای مشاوره و رفع ابهام به سوالات خود ما را در جریان بگذارید و به راه حل مفید دست پیدا کنید.


۰۹۱۹۰۹۷۲۵۶۶

محتوای تولید شده علاوه بر گوگل باید نظر مخاطب را هم جلب نماید. تمام این فعالیت ها در مجموعه سئوی داخلی قرار میگیرند. در هنگام مشاوره سئو از مشاور seo بخواهید تا اطلاعات مربوط به تمام این موارد را در اختیار شما قرار دهد.

امیدواریم با رعایت این موارد بهترین انتخاب را داشته باشید و بتوانید به نتیجه دلخواهتان در بهبود سئو دست یابید.

با توجه به کلمات کلیدی باید اقدام به تولید محتوای اصولی و سئو شده نمود. توجه کنید که شرکت وظیفه تولید محتوا را بر عهده ندارد اما باید نکات لازم در این زمینه را به تیم تولید محتوا خاطر نشان کند تا از دوباره کاری جلوگیری شود. محتوای تولید شده علاوه بر گوگل باید نظر مخاطب را هم جلب نماید. تمام این فعالیت ها در مجموعه سئوی داخلی قرار میگیرند. در هنگام مشاوره سئو از مشاور seo بخواهید تا اطلاعات مربوط به تمام این موارد را در اختیار شما قرار دهد.

امیدواریم با رعایت این موارد بهترین انتخاب را داشته باشید و بتوانید به نتیجه دلخواهتان در بهبود سئو دست یابید.تیم seodanan همیشه پشتیبان و همراه شما عزیزان خواهد بود.