خدمات حرفه ای سئو و بهینه سازی سایت

خدمات سئو سایت شرکتی چرا برای کسب و کار شما ضروری است؟

در این دوره مردم همه چیز را در اینترنت جستجو می کنند. ما می دانیم که حضور آنلاین برای رشد مناسب هر کسب و کاری حیاتی است. با این حال، فقط حضور آنلاین کافی نیست، کسب‌وکارها همیشه سعی می‌کنند مطمئن شوند که محصولات و خدمات آن‌ها در صفحه اول موتور جستجو ظاهر می‌شوند، زمانی که یک کلمه کلیدی مرتبط جستجو شده است.

و چگونه وظیفه را انجام دهیم؟ در اینجا اهمیت خدمات سئو مطرح می شود. ممکن است تعداد کمی بگویند که اجرای تبلیغات پولی می تواند بلافاصله یک وب سایت را در بالای صفحه خزیدن قابل مشاهده کند، اما برای مشاهده ارگانیک طولانی مدت، هیچ گزینه ای بهتر از سئو وجود ندارد.

چرا به خدمات سئو نیاز دارید؟

عبارت راه حل “سئو” یک استراتژی بازاریابی پیچیده است و برای اجرای صحیح آن نیازمند تلاش مداوم است. سئو شامل عوامل زیادی است که صاحبان مشاغل نمی توانند به تنهایی سئو را انجام دهند. به عنوان یک صاحب کسب و کار، شخص باید روی کسب و کار و محصولات خود تمرکز کند. همیشه توصیه می شود که خدمات سئو را برای تجارت استخدام کنید.

آیا می توانم سئوی وب سایت خود را به تنهایی انجام دهم؟

وقتی صحبت از حضور دیجیتالی به میان می‌آید، بسیاری از صاحبان کسب‌وکارهای نوپا به تنهایی وب‌سایت‌های خود را باز می‌کنند. پلت فرم وردپرس سفارشی سازی وب سایت را بسیار آسان کرده است. با این حال، هزاران وب سایت برای یک محصول وجود دارد و تنها چند رتبه در SERP ها وجود دارد. فقط حضور دیجیتالی، اصلا کافی نیست. اگر افراد وقتی برای یک عبارت مرتبط جستجو می کنند نمی توانند وب سایت شما را پیدا کنند، هیچ فایده ای ندارد. رتبه در صفحه بیستم هیچ ارزشی ندارد، هیچ نوع تجارتی از دنیای دیجیتال برای شما به ارمغان نخواهد آورد.

با بهترین دوره آموزش سئو رایگان اصول سئو را یاد بگیرید.

تفاوت اساسی بین داشتن حضور آنلاین و انجام سئو وجود دارد. و اکثر صاحبان کسب و کارهای نوپا از درک آن ناتوان هستند در نتیجه در خدمات سئو سرمایه گذاری نمی کنند و هیچ سودی از دنیای دیجیتال به دست نمی آورند.

بنابراین، به این سؤال می رسیم که آیا می توانید سئوی وب سایت خود را به تنهایی انجام دهید یا انجام دهید – پاسخ این است:  اگر از یک پیشینه بازاریابی دیجیتال نیستید، نمی توانید سئو را انجام دهید. حتی اگر تلاش کنید، در پوشاندن همه قسمت ها، برخی از قسمت های اصلی نیز شکست خواهید خورد.

اما لازم نیست مرا باور کنی در این مقاله قبل از پرداختن به خدمات سئو، من به شما تجزیه و تحلیل دقیقی از تمام عوامل سئو می دهم و تصمیم گیری را بر عهده خوانندگان می گذارم که آیا می خواهند به سراغ خدمات سئو بروند یا می خواهند سئو را به تنهایی انجام دهند.

سئو چیست؟

به زبان ساده، سئو که مخفف عبارت Search Engine Optimization است، عملی برای بهینه‌سازی یک وب‌سایت یا صفحه وب برای افزایش دیده شدن آن با بالا بردن رتبه آن در موتور جستجو است. سئو گزینه بدون پرداختی است که به شما کمک می کند رتبه بهتری را به صورت ارگانیک به دست آورید.

سئو چگونه کار می کند؟

موتورهای جستجو مانند گوگل یا بینگ همیشه برای ارائه بهترین نتایج جستجو به کاربران خود پیشرفت می کنند و به همین دلیل، آنها به طور ناگهانی هیچ صفحه وب را در صفحه اول نتایج موتور جستجو از آسمان خارج نمی کنند، به این امید که به تمام سؤالات جستجو پاسخ دهد. شخصی که عبارت مرتبط را جستجو کرده است.

موتور جستجو هرگز اینگونه کار نمی کند. بلکه از یک الگوریتم بسیار پیچیده استفاده می کند که تعیین می کند کدام صفحه شایسته رتبه بهتر است و کدام صفحه نه. صفحاتی که الگوریتم را بهتر برآورده می کنند، رتبه بهتری خواهند داشت.

روند ثبت درخواست پروژه

خدمات سئو سایت شرکتی ۴
خدمات سئو سایت شرکتی ۳png
خدمات سئو سایت شرکتی ۲

ارسال گزارش ماهانه پروژه

عقد قرارداد

مشاوره و هدف گزاری پروژه

خدمات سئو سایت شرکتی seodanan

رتبه بندی جستجوی خود را افزایش دهید و بیشتر به صورت آنلاین کار کنید.

سئو فنی

رتبه‌بندی می‌تواند با بهینه‌سازی در بک‌اند وب‌سایت شما، مانند بهبود سرعت صفحه، بهبود یابد. با رفع این خطاها، کار موتورهای جستجو هنگام خزیدن وب سایت شما را آسان تر می کند. و هنگامی که موتورهای جستجو را خوشحال می کنید، رتبه بندی شما می تواند شما را خوشحال تر کند!

بک لینک

بک لینک ها جزء بزرگی از رتبه بندی بالاتر در نتایج جستجو هستند، اما نه هر لینکی! به همین دلیل است که باید با یک شرکت سئو مانند سئودانان که دارای یک تیم اختصاصی لینک سازی است و با بسیاری از وب سایت های با کیفیت بالا و مرتبط ارتباط دارد، شریک شوید.

تحقیق و استراتژی کلمات کلیدی

سئودانان یک شرکت سئو است که جایگاه شما را درک می کند و می تواند رتبه شما را برای عبارات جستجوی خاص افزایش دهد. متخصص سئوی شما کلمات کلیدی را بررسی می کند که وب سایت شما در حال حاضر برای آنها رتبه بندی می کند، لیست علاقه مندی کلمات کلیدی شما را می گیرد و تحقیقات بیشتری برای کلمات کلیدی انجام می دهد تا لیستی ایجاد کند که بیشترین منطق را برای وب سایت شما و فضای رقابتی ایجاد کند.

سئو خارج از صفحه

بهینه سازی خارج از صفحه در ایجاد اعتبار برند و افزایش قرار گرفتن در معرض آنلاین بسیار مهم است. با شرکت سئو ما شریک شوید و به ما کمک کنید تا تخصص خود را در صنعت نشان دهید. ما از بازاریابی رسانه‌های اجتماعی ، لینک‌سازی و بازاریابی تأثیرگذار برای ایجاد لینک‌های واجد شرایط و رتبه‌بندی مثبت استفاده می‌کنیم.

سئو روی صفحه

دید آنلاین خود را افزایش دهید و ترافیک با کیفیت بالا به دست آورید. در seodanan، ما اطمینان می‌دهیم که خدمات سئوی ما با بهترین روش‌های موتورهای جستجو برای افزایش قابلیت اعتماد وب‌سایت شما هماهنگ است. کارشناسان سئو ما محتوای منحصر به فرد و با ارزش را منتشر می کنند، سرفصل ها و برچسب های HTML شما را بهینه می کنند و از تصاویر با وضوح بالا استفاده می کنند.

نوشتن محتوا

ما تیمی از نویسندگان داریم که محتوای مناسب سئو را برای وب‌سایت شما تولید می‌کنند، چه ایجاد پست‌های وبلاگ با ارزش به اشتراک گذاشتن یا بهینه‌سازی صفحات خدمات و محصولات از قبل موجود با محتوای بیشتر. موتورهای جستجو وب سایتی را دوست دارند که محتوای جدید را به طور منظم اضافه کند. شرکت سئو ما را برای پشتیبانی از نیازهای محتوای شما و تقویت بازاریابی جستجوی خود انتخاب کنید.

بهینه سازی نرخ تبدیل (CRO)

ارزش طول عمر مشتریان خود را افزایش دهید و درآمد آنلاین خود را با خدمات ما افزایش دهید. شرکت سئو ما بازاریابی پرداخت به ازای کلیک را با خدمات سئوی ما ادغام می کند تا فرصت های تبدیل شما را به حداکثر برساند. ما تجزیه و تحلیل وب سایت، بهینه سازی صفحه فرود و تست تقسیم A/B را انجام می دهیم.

تست و تحلیل وب سایت

ی مرحله ای برای آزمایش سازگاری وب سایت شما با هر ابزار که تصمیم داریم برای بهینه سازی آن استفاده می کنیم، تا بتوانیم هر گونه پیشرفت فنی را بدون نقص و ایمن پیاده سازی کنیم.

سئوی موبایل

با حرکت گوگل به سمت ریسپانسیو بودن موبایل اول، سئوی موبایل به یک امر ضروری تبدیل شده است. ما سازگاری وب سایت شما با تلفن همراه را با استفاده از ابزارهای تجزیه و تحلیل مرور متقابل آزمایش می کنیم و سپس نقص های UX تلفن همراه شما را که ممکن است داشته باشید برطرف می کنیم و رتبه شما را بهبود می بخشیم.

سوالات متداول

اسکرول به بالا