Warning: unlink(/home/seodanan/public_html/wp-content/temp/wordpress-seo.22.6.zip): No such file or directory in /home/seodanan/public_html/wp-admin/includes/class-wp-upgrader.php on line 334
چگونه از یوتیوب کسب درآمد دلاری داشته باشیم؟ خدمات حرفه ای سئو و بهینه سازی سایت

خدمات حرفه ای سئو و بهینه سازی سایت

چگونه از یوتیوب کسب درآمد دلاری داشته باشیم؟

کسب درآمد دلاری با یوتیوب

با این قیمت دلار درآمد یوتیوب خودتو بوجود بیار!

در حالی که زمانی حتی به عنوان یک یوتیوبر مبتدی می‌توانستید از طریق برنامه یوتیوب  کسب درآمد کنید ، امروزه، یوتیوب از صاحبان کانال می‌خواهد در مجموع ۴۰۰۰ ساعت تماشای ویدیو در طول ۱۲ ماه و حداقل ۱۰۰۰ تا دونبال کننده داشته باشند تا واجد شرایط باشند. تلاش برای برآورده کردن این الزامات هدف خوبی است، با این حال، درآمد تبلیغات تنها گزینه شما برای کسب درآمد از طریق یوتیوب نیست. مانند وبلاگ نویسی، یوتیوب راه های مختلفی برای کسب درآمد از طریق کانال شما ارائه می دهد.

در اینجا پنج راه دیگر وجود دارد که می توانید علاوه بر عضو بودن در یوتیوب و فعالیت در آن  کسب درآمد کنید. شما می توانید یکی را انتخاب کنید یا آنها را ترکیب کنید تا پتانسیل درآمد خود را به حداکثر برسانید.

1 – برای ایجاد فروش، ترافیک را به وبلاگ یا وب سایت هدایت کنید

بازاریابی ویدیویی یک راه عالی برای تبلیغ کسب و کار خانگی شماست. راه هایی که می توانید کسب و کار خود را در یوتیوب بازاریابی کنید عبارتند از:

– معرفی خود و کسب و کارتان

– پشت صحنه نماهایی از کسب و کار شما

– تورها و نمایش های کسب و کار شما

– پرسش و پاسخ برای پاسخ به سوالات بازار شما در مورد جایگاه و صنعت شما

– آموزش ها

هنگامی که ویدیوی یوتیوب خود را ایجاد می کنید، می توانید لینک هایی به وب سایت یا وبلاگ خود در توضیحات اضافه کنید و سپس به یوتیوب اجازه دهید ترافیک را برای شما ارسال کند. علاوه بر این، می توانید ویدیو را در وب سایت خود جاسازی کنید و آن را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید تا بیشتر در معرض دید قرار بگیرید. تماشاگران یوتیوب نیز می توانند آن را به اشتراک بگذارند.

به عنوان مثال، اگر یک دوره آنلاین دارید، می توانید یک درس از آن را در یوتیوب پست کنید و سپس لینکی به دوره خود اضافه کنید تا افراد بتوانند برای دریافت همه درس ها ثبت نام کنند.

مثال دیگر استفاده از یوتیوب برای آگاهی بخشی به وبلاگتان است. هرچه ترافیک وبلاگ شما بیشتر باشد، می توانید از طریق تمام روش های کسب درآمد خود، مانند Google AdSense ، بازاریابی وابسته یا فروش محصولات خود، درآمد بیشتری کسب کنید.

 2 – محصولات یا خدمات خود را بفروشید

یوتیوب آنقدر ترافیک دارد و آنقدر مؤثر است که بسیاری از صاحبان مشاغل خانگی تقریباً به طور انحصاری از آن برای تبلیغ تجارت خود استفاده می کنند. به جای وبلاگ، آنها از یوتیوب برای به اشتراک گذاشتن تخصص، نکات و بینش خود برای ایجاد اعتماد و ایجاد رابطه با بازار خود استفاده می کنند.

مشابه هدایت ترافیک به وب‌سایت خود از طریق ویدیو، می‌توانید محصولات و خدمات خود را با استفاده از نمایش‌ها، اشتراک‌گذاری تخصص و نکات، پاسخ به سؤالات، انجام آموزش‌ها و موارد دیگر به فروش برسانید.

3 –  بازاریابی وابسته

آیا محصول یا خدمات خود را ندارید؟ مشکلی نیست از طریق YouTube، می‌توانید محصولات و خدمات سایر مشاغل را از طریق بازاریابی وابسته تبلیغ کنید . برای موثر بودن، باید یک کانال یوتیوب در اطراف یک جایگاه خاص راه اندازی کنید و سپس محصولات و خدمات وابسته را پیدا کنید که مشکلات بازار هدف شما را در آن جایگاه حل کند. برای مثال، می‌توانید یک کانال یوتیوب برای پخت سالم راه‌اندازی کنید، و تجهیزات پخت باکیفیت و گزینه‌های خوب سالم را از طریق برنامه Associate آمازون یا سایر شرکت‌هایی که لوازم پخت ارائه می‌دهند پیدا کنید.

به سادگی لینک محصولاتی را که استفاده می کنید در توضیحات ویدیوی YouTube خود قرار دهید. فراموش نکنید که هرگونه افشای مورد نیاز در مورد لینک وابسته را اضافه کنید.

علاوه بر به اشتراک گذاری ابزارها و منابعی که استفاده می کنید، می توانید از YouTube برای تبلیغ محصولات وابسته با انجام بررسی و نمایش استفاده کنید.

 4 – تبلیغات / حمایت مالی

به طور کلی، برای فروش تبلیغات یا حمایت های مالی ایمن برای یک ویدیوی یوتیوب به ترافیک خوبی نیاز دارید، اما اگر ترافیک شما ثابت و در حال رشد باشد، ممکن است قبل از واجد شرایط بودن برای برنامه مشارکت YouTube، این نوع درآمد را به دست آورید. علاوه بر این، فروش فضای تبلیغاتی یا گرفتن حامیان مالی پتانسیل کسب درآمد بیشتر از برنامه شریک یوتیوب را دارد، بنابراین ارزش دنبال کردن آن را دارد.

برای فروش تبلیغات یا دریافت حمایت مالی، باید با یک پیشنهاد با برندها تماس بگیرید. در پروپوزال خود باید:

– خود و کانال یوتیوب خود را معرفی کنید. مطمئن شوید که ارتباط کانالتان با کسب و کارشان را مشخص کرده اید.

– کانال یوتیوب خود را به اشتراک بگذارید، و اطلاعاتی در مورد سطح تعامل خود ارائه دهید، از جمله بازدید، نظرات، لایک و غیره. اگر دنبال کننده خوبی در شبکه های اجتماعی هستید، می توانید این اعداد را درج کنید تا به شما قدرت بیشتری داده و نفوذ خود را نشان دهید.

– بر این تمرکز کنید که چگونه می توانید به شرکت کمک کنید، نه اینکه همه چیز در مورد خودتان صحبت کنید. اگر از محصول آن ها استفاده کرده اید، به آن ها اطلاع دهید و به اشتراک بگذارید که چقدر آن را دوست داشته اید.

– ایده خود را مطرح کنید به عنوان مثال، می توانید در ازای دریافت یک نمونه رایگان از محصول، یک بررسی انجام دهید. یا می توانید برای پرداخت پولی درباره شرکت صحبت کنید.

– یک بسته رسانه و حمایت مالی برای به اشتراک گذاشتن با تبلیغ کنندگان و حامیان مالی احتمالی داشته باشید.

5 – تامین مالی جمعی

ایجاد درآمد منظم یا درآمد مبتنی بر پروژه با استفاده از تأمین مالی جمعی از طریق یوتیوب امکان پذیر است. خیلی به موضوع کانال شما و آنچه که کمک های مالی جمعی شما در ازای دریافت می کنند بستگی دارد. به عنوان مثال، ممکن است از پول جمعی برای افزایش ارزش تولید خود یا انجام موضوعات خاص استفاده کنید. معمولاً، صاحبان کانال یوتیوب بسته به میزان مشارکت، جوایز مختلفی را ارائه می‌کنند. برخی از جوایزی که مالکان کانال می‌توانند بدهند شامل یک فریاد در یک ویدیو یا چیزی مهم‌تر برای کمک مالی بیشتر است.

پول جمعی را می توان با یک مدل تکراری، شبیه به یک مدل اشتراک یا عضویت، یا مبتنی بر پروژه به دست آورد، که در آن افراد کمک می کنند تا یک ویدیو یا سریال خاصی را تأمین مالی کنند که برای ایجاد آن نیاز به سرمایه گذاری بیشتری دارد.

موفقیت در کسب درآمد در یوتیوبمانند سایر روش های کسب درآمد در تجارت، موفقیت شما در یوتیوب تا حد زیادی به میزان جذب بازار هدف خود بستگی دارد. در حالی که به یک سیستم تولید ویدیوی گران قیمت نیاز ندارید، باید به طور منظم محتوای با کیفیت ارائه دهید و از ابزارها و منابعی مانند کلمات کلیدی و رسانه های اجتماعی برای تبلیغ ویدیوهای خود استفاده کنید. در واقع، در کنار ارائه ویدیوها، مردم مایل به تماشای آن هستند، اگر امیدوار به کسب درآمد هستید، رشد کانال یوتیوب شما باید بخشی از برنامه شما باشد. 

علاوه بر این، یوتیوب یک پلت فرم رسانه اجتماعی است، بنابراین شما باید به دنبال تعامل با مخاطبان خود باشید و پاسخگو باشید، سپس آنها نظر دهند و با شما تعامل کنند.

هرچه بازدیدهای یوتیوب و تعامل بیشتری با مخاطبان خود داشته باشید، می توانید درآمد بیشتری کسب کنید. در واقع، کارآفرینانی هستند که از طریق یوتیوب امرار معاش می کنند.

چه بخواهید یک وبلاگ نویس معروف شوید و چه بخواهید به کسب و کار فعلی خود ویدیو اضافه کنید تا جریان درآمد بیشتری ایجاد کنید، یوتیوب بازاریابی و کسب درآمد را در یک واحد امکان پذیر می کند. 

امکانات که یوتیوب میخواهد تا به کسب در آمد دلاری برسید فقط یک گوشی و اینترنت هست پس همین العان کانالتو راه اندازی کن.

نوشته شده توسط سئودانان

برای اطلاعات بیشتر به صفحاتس زیر نگاهی بیاندازید.

سئو چیست

سئو سایت

سئو وردپرس

آموزش سئو

سئو محتوا

و همچنین برای اطلاع از خدمات ما وارد صفحه خدمات سئو ما شوید.

سئودانان وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *