نحوه استفاده از شبکه اجتماعی bereal رقیب اینستاگرام !

دسته بندی :شبکه های اجتماعی ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ سئو دانان 114

BeReal، برنامه‌ای که از شما می‌خواهد که دیگر  شبکه های  اجتماعی خود را متوقف کنید.آموزش مختصر و مفید از سئو دانان برای نحوه استفاده ازبی ریل، زیرا همه چیز در در  bereal در مورد زندگیه در لحظه و واقعی است.

وقتی صحبت از مجموعه گسترده برنامه های اشتراک گذاری اجتماعی در اختیار ما می شود، یک ویژگی بسیار رایج است: آنها به ما این شانس را می دهند که آنچه را که می خواهیم در جهان به اشتراک بگذاریم، تنظیم کنیم. ما می‌توانیم برای این موضوع وقت بگذاریم و فکر کنیم، چه در یک عکس اینستاگرام یا در دیگر شبکه های اجتماعی .

BeReal که توسط Alexis Barreyat ساخته شده است، به معنای واقعی کلمه از مردم می‌خواهد که کار را متوقف کنند و خوب، واقعی باشند. کمپین دیجیتالی آن از مردم می‌پرسد: “اگر رسانه‌های اجتماعی متفاوت بودند چه؟

BeReal که هنوز یک برنامه اشتراک‌گذاری عکس اجتماعی است، مؤلفه‌هایی را حذف کرده است که بقیه گروه رسانه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام، تیک‌تاک و اسنپ‌چت شامل لایک‌ها، فیلترها و فالوورها به آن اختصاص داده شده‌اند. درعوض، کاربران در یک لحظه تصادفی و با محدودیت زمانی کوتاه برای ارتقای ثبات و صداقت (تا حدی) روزانه عکس می گیرند. به قول این شرکت فرانسوی ، این اپلیکیشن خود را به عنوان «غیرقابل کنترل» می‌داند. با این حال که با شما همراه است  و «بدون مزخرفات» را در اولویت قرار می‌دهد .

شاید گیج کننده به نظر برسد، اما در اینجا یک آموزش در مورد نحوه استفاده از BeReal آورده شده است. سپس می توانید تصمیم بگیرید که آیا این حالت اشتراک گذاری برای شما مناسب است یا خیر؟

1.  در ابتدا برنامه را دانلود کنید

می توانید برنامه BeReal را در فروشگاه Apple یا Google Play پیدا کنید. برای ثبت نام، باید یک شماره تلفن برای تأیید، و همچنین یک نام کامل و نام کاربری وارد کنید، پس از آن می توانید شروع به استفاده از برنامه کنید.

bereal,seodanan

2. مخاطبین را اضافه کنید و دوستان پیدا کنید.

 

seodanan،بی ریل

سپس برنامه یک پاپ آپ ارسال می کند که از شما می خواهد به مخاطبین شما دسترسی داشته باشد. نکته اصلی این است که با دوستان خود به اشتراک بگذارید، بنابراین اجازه دادن به این احتمالا بهترین راه برای استفاده از آن خواهد بود .اگرچه، همانطور که بعدا متوجه شدم، می توانید عکس ها را به صورت عمومی با افراد غریبه نیز به اشتراک بگذارید. درست قبل از ارسال پست، می توانید پست خود را طوری تنظیم کنید که با دوستان یا عموم به اشتراک گذاشته شود.

3. می‌توانید فوراً یک عکس را به اشتراک بگذارید – و این مرحله اخطارهایی دارد.

استفاده ازbereal

به محض دانلود برنامه، شروع به اشتراک گذاری می کنید. هر روز در یک زمان تصادفی، یک محدودیت زمانی دو دقیقه ای دارید تا از هر کاری که انجام می دهید یا جایی که در آن لحظه هستید عکس بگیرید. همزمان با گرفتن این عکس، یک سلفی نیز به صورت خودکار گرفته می شود. ممکن است بخواهید برای آن قسمت آماده باشید (من نبودم، بنابراین سلفی تار در تصویر بالا). اما آنچه شما به اشتراک می گذارید ترکیبی از این دو است: زندگی و چهره شما در لحظه.

بسته به نحوه چرخاندن دوربین، می‌توانید سلفی را به تصویر اصلی خود تبدیل کنید و محیط اطرافتان را در درجه دوم قرار دهید. این اتفاق هر روز می‌افتد، با اعلان‌های فشاری (اگر اجازه داده باشید)، که به شما می‌گوید زمان آن است که BeReal خود را برای آن روز استفاده کنید.

4. همچنین می توانید پست BeReal خود را حذف کنید.

 

BeReal, seodanan 1

پس از ارسال تصویر، می توانید روی آن کلیک کنید و سه نقطه در گوشه را فشار دهید. در آنجا، شما می توانید پست خود را حذف کنید. این برنامه دقیقاً آن را تشویق نمی کند، هرچند، با پرسیدن انبوهی از سوالات مبنی بر اینکه چرا این کار را انتخاب می کنید.

5. محتوای عمومی را کشف کنید.

 

بی ریل : سئودانان

در زیر برگه اکتشاف، می‌توانید محتوای عمومی را نیز مشاهده کنید، که می‌توانید با طیف وسیعی از «RealMojis» که شکلک‌های منحصربه‌فردی هستند اما نامی همسو با «واقعی بودن» برنامه دارند، به آن واکنش نشان دهید . شکلک‌ها انواع مختلفی از سلفی هایی که خودتان گرفته اید است. در اینجا یک شرط نیز وجود دارد: فقط در صورتی می توانید محتوای دیگران را ببینید که BeReal خود را پست کرده باشید.

 

6. ببینید دوستان کجای دنیا هستند.

 

شبکه اجتماعی بی ریل

از دیگر ویژگی‌های این برنامه می‌توان به نقشه‌ای شبیه به اسنپ چت اشاره کرد که در آن می‌توانید مکان‌های مخاطبین خود را در جهان ببینید.

بنابراین برنامه واقعا مکانی برای حذف زمان و توجه است، به جای زندگی در لحظه. حداقل، هدف آنها این است.

امیدوارم از این پست لذت برده باشید و سریع بتونید بی ریل خودتان را نصب کنید.

برای اطلاع از دیگر پست ها وارد مقالات شوید.

 

  و همچنین خواندن این صفحات به شما توصیه میشود.

سئو چیست

سئو سایت

سئو وردپرس

آموزش سئو

سئو محتوا

و همچنین برای اطلاع از خدمات ما و مشاوره سئو سایت خود وارد صفحه خدمات سئو ما شوید.

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید
سئو دانان

سئو دانان یک تیم برنامه نویسی و توسعه دهنده وبسایت در ایران است که همواره با به کار گیری جدیدترین متدهای سئو و بهینه سازی، سئو سایت شما را انجام میدهد.?

We have found an easier way to communicate with our users : Subscribe to channel

Be sure to read the following:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه: