خدمات حرفه ای سئو و بهینه سازی سایت

لیست سایت های بک لینک رایگان

لیست سایت های بک لینک رایگان

لیست سایت های بک لینک رایگان ! بدون هیچ هزینه ای، اگر شما در کار سئو تازه کار هستید پس بهتره بدانید که میتوانید از این سایت هایی که به صورت رایگان هستند بک لینک قدرتمندی دریافت کنید.لینک های یک وب سایت خارجی به عنوان بک لینک شناخته می شوند یا می توانید بگویید یک وب سایت به صفحه ای در یک وب سایت خارجی لینک می دهد. بک لینک ها نقش بسیار مهمی در اکثر الگوریتم های موتورهای جستجو دارند. اگر می خواهید وب سایت خود را در موتور جستجو  رتبه بندی کنید، باید بک لینک کافی داشته باشید.در سئو وبهینه ساری ایجاد بک لینک یکی از اساسی ترین بخش ها است، در این وبلاگ، 80 لیست از وب سایت های بک لینک رایگان با Domain Authority (DA) و URL سایت را پیدا خواهید کرد که می توانید بدون پرداخت هزینه، بک لینک اضافه کنید.

اگر به دنبال افزایش رتبه وب سایت خود در موتورهای جستجو مانند گوگل، یاهو، بینگ و سایرین هستید، این لیست سایت های بک لینک رایگان با کیفیت بالا می تواند به شما در کمپین های لینک سازی بازاریابی دیجیتال کمک کند.

نوشته شده توسط : سئودانان

۸۰  وب سایت ما را برای دریافت بک لینک رایگان با Domain Authority (DA) بررسی کنید.

 

۱ – یوتیوب

Domain Authority: 100
URL سایت : https://www.youtube.com

Youyube یکی از بهترین پلتفرم ها برای دریافت لیست سایت های بک لینک رایگان برای وب سایت ها است. تقریباً هر جستجویی که در Google انجام می‌شود شامل ویدیوهای YouTube می‌شود. همه ما ویدیوهای یوتیوب را تماشا می‌کنیم و می‌توانید از یوتیوب برای آپلود ویدیوها استفاده کنید. یوتیوب دومین موتور جستجوی بزرگ جهان است. برای ساختن بک لینک رایگان از یوتیوب، ابتدا یک حساب کاربری گوگل ایجاد می‌کنید، سپس کانال یوتیوب را ایجاد می‌کنید، سپس ویدیوی خود را با توضیحات آپلود می‌کنید. در توضیحات باید پیوند خود را اضافه کنید.

2.فیس بوک

Domain Authority:96
URL سایت : https://www.facebook.com

فیس بوک معروف ترین پلت فرم رسانه های اجتماعی برای ایجاد بک لینک رایگان برای وب سایت شما. با بیش از 1.7 میلیارد کاربر در سراسر جهان، این پلت فرم می تواند دسترسی وب سایت شما را به حداکثر برساند و به راحتی آن را با بیشترین مخاطبان مرتبط کند. پیوندها را می توان در پست های فیس بوک قرار داد تا به یک وب سایت هدایت شوند. فیس بوک راه های زیادی برای دسترسی به سایت شما از طریق بک لینک های رایگان اضافه شده در اطلاعات شخصی، صفحات، گروه ها، جدول زمانی و غیره شما فراهم می کند.

 

3.Quora

Domain Authority:93
URL سایت : https://quora.com

بعدی در این لیست سایت های بک لینک رایگان Quora است. Quora یکی دیگر از وب سایت های خوب برای ایجاد آگاهی از برند و لینک های با کیفیت است که می تواند ترافیک هدفمند را به وب سایت شما برساند. استفاده از سایت های پرسش و پاسخ مانند Quora به عنوان روشی برای ایجاد بک لینک رایگان به تنوع محتوای وب سایت شما کمک می کند. به سوالات مرتبط با وب سایت خود پاسخ دهید و یک لینک بگذارید. Quora پتانسیل بالایی برای هدایت ترافیک به وب سایت شما دارد.

۴- لینکدین

Domain Authority:99
URL سایت : https://www.linkedin.com

LinkedIn یکی از بهترین وب سایت ها برای بک لینک رایگان است. این پلتفرم به شما اجازه می دهد تا با سایر متخصصانی که به محتوای شما اهمیت می دهند ارتباط برقرار کنید. برای برخی از کاربران، این به سادگی راهی برای به روز رسانی مداوم رزومه و حضور حرفه ای آنلاین است. برخی دیگر از لینکدین برای دریافت بک لینک رایگان استفاده می کنند تا وب سایت خود را تقویت کنند. شما فقط باید یک نمایه ایجاد کنید، یک URL اضافه کنید و به طور منظم مقالات یا محصولات را به اشتراک بگذارید تا ترافیک بیشتری را به سایت خود بیاورید.

9.وردپرس

Domain Authority:94
URL سایت : https://wordpress.com

وردپرس محبوب ترین پلتفرم انتشار وب سایت است، در اینجا می توانید بک لینک ها را از پایه صفر بسازید. وردپرس به شما اجازه می دهد تا یک وب سایت به صورت رایگان راه اندازی کنید، جایی که می توانید لینک وب سایت خود را اضافه کنید. روند کار به عنوان وبلاگ نویسان ساده نیست.

 

10.SoundCloud

Domain Authority:94
URL سایت : https://soundcloud.com

SoundCloud یک وب‌سایت اشتراک‌گذاری موسیقی است که عمدتاً توسط هنرمندان موسیقی و پادکست‌ها برای اشتراک‌گذاری آثارشان استفاده می‌شود. اما، هر کسی می‌تواند برای استفاده از وب‌سایت برای ارسال آهنگ‌های صوتی هر کدام به صورت رایگان ثبت نام کند. نوع. می توانید به هر آهنگ/صوتی که در SoundCloud آپلود می کنید بک لینک رایگان اضافه کنید. همچنین می توانید از وب سایت برای آگاهی بیشتر آنلاین برای وب سایت خود استفاده کنید.

 

 1. اشتراک اسلاید

Domain Authority:95
URL سایت : https://www.slideshare.net

Slideshare یک وب سایت به اشتراک گذاری محتوا است. وب سایت به شما امکان می دهد ارائه های نمایش اسلاید، اینفوگرافیک ها و سایر اسناد را به اشتراک بگذارید. می توانید بک لینک ها را به توضیحات خود یا حتی در خود فایل ها اضافه کنید. این پلتفرم آنلاین می تواند منبع خوبی برای تقویت اعتبار دامنه باشد.

 

 1. Wix

Domain Authority:93
URL سایت : https://www.wix.com

Wix یک سازنده وب سایت رایگان است که می تواند برای ایجاد یک وب سایت آنلاین دیگر برای وب سایت اصلی شما استفاده شود. بسیاری از متخصصان سئو از آن برای ایجاد لینک و انتشار محتوای خوب استفاده می کنند که به طور بالقوه می تواند برای کلمات کلیدی هدف خاصی رتبه بندی کند، به عنوان راهی برای به دست آوردن دو یا چند موقعیت در موتور جستجو.

 

13.Weebly

Domain Authority:95
URL سایت : https://www.weebly.com

Weebly همچنین یک سازنده وب سایت رایگان است که می توان از آن برای ایجاد یک وب سایت آنلاین دیگر برای وب سایت اصلی خود استفاده کرد. بسیار شبیه به Wix است. این یک پلت فرم وب سایت رایگان است که می توانید از آن برای ایجاد بک لینک وب 2 برای وب سایت خود استفاده کنید.

 

 1. مجله زنده

Domain Authority:93
URL سایت : https://www.livejournal.com

LiveJournal بهترین برای خواندن، برقراری ارتباط و وبلاگ نویسی است. این وب سایت به شما امکان می دهد وبلاگ، مجله یا دفتر خاطرات را به صورت رایگان بنویسید، جایی که می توانید در هر موردی محتوا بنویسید. موضوع و شامل بک لینک به وب سایت شما.

 

 1. مسئله

Domain Authority:95
URL سایت : https://issuu.com

Issuu یک پلت فرم انتشار دیجیتال است که به شما امکان می دهد فایل های pdf/ppt/etc را آپلود کنید و سپس به فلیپ بوک های شگفت انگیز تبدیل شوند. می توانید بک لینک های رایگان وب سایت را به نمایه خود و پیوندهایی در فایل های PDF اضافه کنید.

 

 1. Vimeo

Domain Authority:96
URL سایت : https://vimeo.com

Vimeo مشابه YouTube است که می توانید ویدیوها را در آن آپلود کنید، اما تمرکز آن بیشتر بر روی مخاطبان حرفه ای تولید کننده ویدیو است. بنابراین، برای فعال نگه داشتن حساب کاربری خود باید محتوای بسیار با کیفیتی مانند تبلیغات، مستند، موشن گرافیک، ارائه های تجاری و غیره را بارگذاری کنید. در غیر این صورت ممکن است آن را ببندند و تمام بک لینک هایی که در سایت ایجاد کرده اید را از دست بدهید.

 

 1. نمایه کسب و کار من در گوگل

Domain Authority:100
URL سایت : https://www.google.com/business

راه اندازی نمایه Google برای کسب و کار من برای هر صاحب کسب و کاری ضروری است. این نه تنها می تواند به شما کمک کند در موتور جستجو برای جستجوهای محلی رتبه بالاتری داشته باشید. ، اما همچنین به شما این امکان را می دهد که با اتصال نام تجاری خود به یک نهاد Google، اعتبار بیشتری برای وب سایت خود ایجاد کنید.

 

 1. متوسط

Domain Authority:95
URL سایت : https://medium.com

Medium یک پلتفرم انتشار آنلاین رایگان است. ایجاد بک لینک از زمین صفر با استفاده از یک پلت فرم انتشار وبلاگ مانند Medium یک راه عالی برای آوردن ترافیک به وب سایت شما است. Medium بیش از 100 میلیون کاربر فعال در ماه دارد.

 

19.GitHub

Domain Authority:96
URL سایت : https://github.com

GitHub بیش از 94 میلیون توسعه دهنده دارد. این یک مخزن است که به توسعه دهندگان کمک می کند تغییرات را در کد منبع خود ذخیره، مدیریت، ردیابی و کنترل کنند. اگر برنامه‌ای از هر نوعی دارید که می‌توانید به GitHub اضافه کنید، می‌توانید یک بک لینک در بخش درباره قرار دهید.

 

 1. Unsplash

Domain Authority:93
URL سایت : https://unsplash.com/

Unsplash یک وب سایت به اشتراک گذاری تصویر است که هر کسی می تواند از آن برای دانلود و استفاده از عکس های حرفه ای برای وب سایت، وبلاگ یا پروژه های چاپی خود استفاده کند. از این وب سایت می توان برای ساخت بک لینک رایگان استفاده کرد. ابتدا باید چند عکس عالی بگیرید، سپس آنها را در Unsplash آپلود کنید و سپس یک لینک در توضیحات اضافه کنید.

 

21.Trustpilot

Domain Authority:92
URL سایت : https://www.trustpilot.com

Trustpilot یک وب سایت بررسی مصرف کننده است که مشاغل/وب سایت ها را در سراسر جهان بررسی می کند. با افزودن بک لینک می توانید ثبت نام کنید و وب سایت خود را در لیست قرار دهید. سپس، می‌توانید بر روی جلب نظر مشتریان خود تمرکز کنید تا برای سایت شما نظر بدهند، که می‌تواند اعتبار وب‌سایت شما را بهبود بخشد.

 

 1. Reddit

Domain Authority: 92
URL سایت : https://www.reddit.com

Reddit یک سایت شگفت انگیز برای دریافت بک لینک های با کیفیت بالا و تعداد زیادی ترافیک وب سایت رایگان در صورت استفاده صحیح از آن است. محتوای ارسال شده در reddit می تواند ویروسی شود که می تواند در ترافیک وب سایت شما جهش ایجاد کند. شما نباید فقط پیوندها را در سایت ارسال کنید و انتظار نتایج خوبی را داشته باشید. شما باید در مورد نحوه و زمان قرار دادن پیوندها بسیار استراتژیک باشید زیرا وب سایتی که تعدیل می کند برای کاربرانی که فقط برای اهداف بازاریابی در پلت فرم هستند تحمل صفر دارد.

 

 1. وبلاگ Tumblr

Domain Authority:86
URL سایت : https://www.tumblr.com

Tumblr یک وب سایت میکروبلاگینگ و یکی از بهترین وب سایت ها برای بک لینک رایگان است. در گذشته، مردم وب سایت های خود را تنها با استفاده از بک لینک های Tumblr رتبه بندی می کردند. اکنون به عنوان یک استراتژی لینک سازی کمی قدیمی شده است، اما می توانید به سرعت به وب سایت خود به صورت رایگان لینک اضافه کنید.

 

 1. پینترست

Domain Authority:94
URL سایت : https://www.pinterest.com

Pinterest یکی از بهترین سایت ها برای دریافت بک لینک رایگان است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که تصویر را به وب سایت اضافه کنید، سپس یک لینک به سایت خود اضافه کنید و این روند را بارها و بارها تکرار کنید تا ترافیک / بک لینک برای وب سایت خود به دست آورید. با این حال، در این استراتژی لینک بیلدینگ و الگوریتم اکنون از شما می خواهد که برای هر بک لینک، تصاویر پین تازه ایجاد کنید. همچنین محتوای ویدیویی و پین‌های داستانی را ترجیح می‌دهد، بنابراین باید مطمئن شوید که این نوع محتوا را با استراتژی بازاریابی دیجیتال خود ترکیب می‌کنید.

 

 1. مای اسپیس

Domain Authority:94
URL سایت : https://myspace.com

Myspace یک وب سایت شبکه اجتماعی و یکی از بهترین وب سایت ها برای بک لینک رایگان است.

 

26.اینستاگرام

Domain Authority:93
URL سایت : https://www.instagram.com

اینستاگرام یک پلتفرم رسانه اجتماعی برای ایجاد بک لینک رایگان برای وب سایت ها است. این یک پلت فرم به اشتراک گذاری تصویر و ویدیو با بیش از 27 میلیون کاربر فعال در سراسر جهان است.

 

 1. توییتر

Domain Authority:94
URL سایت : https://twitter.com

مانند فیس بوک، توییتر نیز بک لینک های رایگان برای وب سایت در اختیار شما قرار می دهد. این شبکه اجتماعی بیش از 340 میلیون کاربر فعال دارد. بسیاری از برندها، مشاغل و افراد مشهور از توییتر برای تبلیغ، تبلیغ و افزایش آگاهی از برند خود استفاده می کنند.

 

 1. فریاد زدن

Domain Authority:93
URL سایت : https://www.yelp.com

Yelp یک وب سایت با کیفیت بالا برای ایجاد حضور آنلاین برای یک تجارت محلی و لیست سایت های بک لینک رایگان است. برای پذیرش، باید یک آدرس محلی داشته باشید که قابل تأیید باشد. پس از تایید آن، می توانید یک بک لینک با کیفیت بالا به صورت رایگان دریافت کنید.

 

 1. فلیکر

Domain Authority:92
URL سایت : https://www.flickr.com

Flickr یک وب سایت اشتراک گذاری تصویر رایگان است که به شما امکان آپلود ویدیو را نیز می دهد. بک لینک ها را می توان به توضیحات، نمایه شما و مکان های دیگر در پلتفرم اضافه کرد.

 

 1. ویکی پدیا

Domain Authority:93
URL سایت : https://www.wikipedia.org

ویکی پدیا یک دایره المعارف آنلاین رایگان با امتیاز Domain Authority بالای 93 است. اگرچه بک لینک های موجود در این سایت بک لینک های با کیفیتی هستند و شما می توانید برای وب سایت خود به دلیل سیگنال های اعتماد بالا برای سئو با این حال، باید بسیار استراتژیک باشید تا پیوندهای خود را در ویکی‌پدیا قرار دهید، زیرا ویرایشگران برای حذف هرزنامه پیوندها بی‌رحمانه عمل می‌کنند.

 

 1. Instapaper

Domain Authority: 88
URL سایت : https://www.instapaper.com

Instapaper یک سرویس نشانک اجتماعی است که به محتوای وب اجازه می دهد تا بعداً در دستگاه دیگری مانند کتابخوان الکترونیکی، تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خوانده شود. این یکی از بهترین وب سایت ها برای بک لینک رایگان است.

 

 1. فلیپ بورد

Domain Authority:91
URL سایت : https://flipboard.com

Flipboard مجله شخصی شماست. این محبوب ترین راه برای اطلاع از اخبار مورد علاقه شما، خواندن داستان ها از سراسر جهان و مرور مقالات، فیلم ها و عکس هایی است که دوستان به اشتراک می گذارند. برای شروع، چند موضوع را انتخاب کنید و روی هر یک از کاشی ها ضربه بزنید تا شروع به ورق زدن مجله شخصی خود کنید.

 

 1. رفتار

Domain Authority:92
URL سایت : https://www.behance.net

Behance یک پلتفرم رسانه اجتماعی متعلق به Adobe است که تمرکز اصلی آن نمایش و کشف کارهای خلاقانه است. Behance توسط Matias Corea و Scott Belsky در نوامبر 2005 تاسیس شد. در دسامبر 2012 توسط Adobe خریداری شد. این وب سایت برای بک لینک رایگان بسیار خوب است.

 

 1. Tripadvisor

Domain Authority:93
URL سایت : https://www.tripadvisor.com

تریپادوایزر برای کمک به کاربران برای دریافت نکات و مشاوره در مورد خدمات مرتبط با سفر ایجاد شده است. اگر هتل، خط هوایی، خدمات خودروی کرایه‌ای، رستوران، یا کسب‌وکار دیگری دارید که مردم در سفر از آن استفاده می‌کنند یا از آن بازدید می‌کنند، این سایت با کیفیت بالا منبع عالی برای دریافت بک لینک و نظرات مشتریان است.

 

 1. DailyMotion

Domain Authority: 95
URL سایت : https://www.dailymotion.com

DailyMotion یکی از سومین وب سایت های معروف اشتراک گذاری ویدیو در جهان است، درست پس از YouTube و Vimeo. محتوای این پلتفرم شبیه به آنچه در صفحه کانال یوتیوب ظاهر می شود به نظر می رسد، به شما امکان می دهد تا حداکثر 5 لینک اضافه کنید. مطمئن شوید که سایت اصلی خود را به همراه 4 نمایه رسانه اجتماعی دیگر اضافه کنید.

 

 1. دانشگاهی

Domain Authority:93
URL سایت : https://www.academia.edu

Academia گزینه بسیار خوبی برای ایجاد بک لینک برای وب سایت سالانه به صورت رایگان است. بیش از 40 میلیون مقاله دانشگاهی برای بررسی توسط میلیون ها محقق در سراسر جهان دارد

 

 1. MyBlogU

Domain Authority:78
URL سایت : https://myblogu.com

MyBlogU یک وب سایت بسیار محبوب برای بک لینک رایگان سایت است. می‌توانید یک نمایه ایجاد کنید، سپس پیوندهایی اضافه کنید و با دیگر بازاریابان ارتباط برقرار کنید تا ایده‌ها، افکار، ایجاد روابطی ایجاد کنید که می‌تواند منجر به بک لینک‌های باکیفیت‌تر در آینده شود.

 

38.HARO

Domain Authority: 81
URL سایت : https://www.helpareporter.com

HARO یکی از بهترین ها برای بک لینک های رایگان با کیفیت بالا است زیرا منبع عالی برای دریافت اعتبار دامنه بالا از برندهای بزرگ در هر صنعتی است. برای بک لینک در اینجا باید برای یک حساب کاربری ثبت نام کنید، سپس روزانه سه ایمیل از روزنامه نگارانی دریافت خواهید کرد که به دنبال نقل قول از منابع برای مقالات خود هستند. پاسخ دادن به اخبار هر روز ممکن است کمی سخت باشد، اما این روشی است که از HARO برای بک لینک استفاده می شود.

 

 1. جریان نویسنده

Domain Authority: 86
URL سایت : https://www.authorstream.com

Authorstream پلتفرمی است که برای به اشتراک گذاری ارائه های پاورپوینت، سخنرانی اصلی، pdf در اینترنت استفاده می شود و رایگان است. شما باید ثبت نام کنید سپس محتوای خود را آپلود کنید و شروع به اشتراک گذاری کنید. Authorstream تقریباً 6 میلیون کاربر ثبت نام شده و 50 میلیون بازدید کننده ماهانه دارد.

 

 1. لیستی

Domain Authority:87
URL سایت : https://list.ly

برای کسانی که نمی دانند، Listly یک وب سایت به اشتراک گذاری محتوا است که به وبلاگ نویسان، بازاریاب محتوا و ناشران اجازه می دهد تا پیوند خود را به اشتراک بگذارند و جاسازی کنند. پیوند تعبیه شده می تواند ترافیک وب سایت را افزایش دهد و تعامل را افزایش دهد.

 

41.SimpleSite

Domain Authority: 89
URL سایت : https://www.simplesite.com

Simplesite یکی از محبوب ترین وب سایت سازهای آنلاین بدون تبلیغات است. شما می توانید از نام دامنه خود استفاده کنید. وب سایت مشابه سایت گوگل است که می توان از آن برای ایجاد بک لینک رایگان استفاده کرد.

 

 1. ذهن ها

Domain Authority: 86
URL سایت : https://www.minds.com

یکی از بهترین پلتفرم ها برای ایجاد بک لینک رایگان برای وب سایت شما. Minds یک شبکه اجتماعی رمزنگاری است که از بلاک چین برای پاداش دادن به کاربران خود با توکن ها استفاده می کند. کاربران می‌توانند از این توکن‌ها برای تقویت محتوای خود یا سرمایه‌گذاری جمعی دیگر کاربران استفاده کنند. این پلتفرم رسانه اجتماعی بیش از 3 میلیون کاربر ثبت نام شده و بیش از 300 هزار کاربر فعال ماهانه دارد.

 

43.Imgflip

Domain Authority: 80
URL سایت : https://imgflip.com

Imgflip به شما امکان می دهد میم ها را به اشتراک بگذارید و بک لینک های با کیفیت را به صورت رایگان بسازید. از این پلت فرم به اشتراک گذاری تصویر برای دریافت ترافیک ارجاع در وب سایت خود استفاده کنید.

 

 1. Pixabay

Domain Authority:94
URL سایت : https://pixabay.com

مانند Unsplash، Pixabay به شما امکان می دهد عکس ها، فیلم ها، موسیقی را از طریق شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. به عنوان یک پلت فرم معروف به اشتراک گذاری تصویر برای بیش از 2 میلیون عکس hd، بسیاری از کارشناسان سئو از آن برای بک لینک رایگان استفاده می کنند. Pixabay یک بک لینک معتبر برای وب سایت شما فراهم می کند.

 

45.Pexels

Domain Authority:93
URL سایت : https://www.pexels.com

Pexels یک پلتفرم اشتراک گذاری تصویر دیگر است که به صاحبان وب سایت اجازه می دهد بک لینک های رایگان بسازند. این عکس های hd و کاملا رایگان را ارائه می دهد. این همان کار Unsplash را انجام می دهد و به سادگی پلتفرم دیگری است که در آن می توانید عکس های رایگان منتشر کنید و دیده شوید. با انتشار عکس های خود به همراه لینک وب سایت خود، می توانید به تعداد زیادی از کاربران آنلاین دسترسی پیدا کنید.

 

 1. ​​چهار مربع

Domain Authority:92
URL سایت : https://foursquare.com

Foursquare یک پلت فرم آنلاین محبوب با بیش از 2 میلیون لیست کسب و کار است. این یک جستجو و اکتشاف محلی است که بر اساس سابقه مرور قبلی و تاریخچه ورود به کاربران خود توصیه شخصی ارائه می کند. لیست کردن وب سایت کسب و کار خود در Foursquare یک بک لینک رایگان برای شما فراهم می کند.

 

47.درباره من

Domain Authority:92
URL سایت : http://about.me

Aboutme یک وب سایت سازنده صفحه رایگان است که به کاربران ثبت نام شده بستری را ارائه می دهد که از طریق آن می توانند هویت آنلاین، وب سایت های تجاری و وب سایت های شبکه های اجتماعی مانند Facebook، Flickr، Google+ را پیوند دهند. ، توییتر، لینکدین و یوتیوب. شما به راحتی می توانید یک بک لینک رایگان از این پلتفرم محبوب وب ساز دریافت کنید.

 

48.کینجا

Domain Authority:91
URL سایت : https://kinja.com/

Kinja یک پلتفرم دیجیتالی است که به کاربران خود اجازه می دهد تا وبلاگ ها را نشانک کنند. Kinja به انتخاب نشانک‌ها به عنوان خلاصه اشاره می‌کند. کاربران می توانند خلاصه از دسته های مختلف از جمله رسانه، موسیقی و علم را انتخاب کنند. این بخش ها برای سایر کاربران نیز قابل مشاهده است.

 

 1. DeviantArt

Domain Authority: 89
URL سایت : https://www.deviantart.com

DeviantArt یک وب سایت شگفت انگیز برای به اشتراک گذاری هنر شما است. این یک انجمن هنری آنلاین است که آثار هنری، عکاسی و GIF را در خود دارد. شما می توانید از این سایت رایگان برای آپلود آثار خلاقانه خود و دریافت بک لینک به سایت خود برای کمک به افزایش آگاهی از برند برای کسب و کار خود استفاده کنید.

 

50.SourceBottle

Domain Authority:62
URL سایت : https://www.sourcebottle.com

SourceBottle مشابه HARO برای لینک سازی است. شما می توانید با پاسخ دادن به پرسش های رسانه ای روزنامه نگاران و وبلاگ نویسان، تبلیغات و بک لینک رایگان برای وب سایت خود دریافت کنید.

 

 1. Alltop

Domain Authority:70
URL سایت : https://alltop.com

Alltop یک سرویس جمع‌آوری است که فید RSS وبلاگ شما را در زمان واقعی می‌کشد. این بدان معناست که هر بار که یک پست وبلاگ جدید ایجاد می کنید، به طور خودکار یک لینک با کیفیت بالا در سایت Alltop دریافت می کند.

 

 1. یولا

Domain Authority:79
URL سایت : https://www.yola.com

Yola به شما امکان می دهد در عرض چند دقیقه یک وب سایت حرفه ای و رایگان ایجاد کنید.

 

 1. گاب

Domain Authority:81
URL سایت : https://gab.com

Gab یک شبکه اجتماعی است که از آزادی بیان، آزادی فردی و جریان آزاد اطلاعات آنلاین دفاع می کند.

 

 1. Wattpad

Domain Authority:92
URL سایت : https://www.wattpad.com

Wattpad یک پلت فرم رسانه اجتماعی است که در آن کاربران می توانند با نویسندگان ارتباط برقرار کنند، کتاب بخوانند و داستان های اصلی بنویسند. می توانید یک بک لینک رایگان به صفحه نمایه حساب خود اضافه کنید.

 

55.Substack

Domain Authority: 84
URL سایت : https://substack.com

Substack یکی از بهترین سایت های رایگان برای بک لینک است. Substack به نویسندگان و پادکست‌های مستقل امکان می‌دهد مستقیماً برای مخاطبان خود منتشر کنند و از طریق اشتراک پول دریافت کنند.

 

 1. Quuu

Domain Authority:53
URL سایت : https://quuu.co

Quuu تضمین می‌کند که همیشه جدیدترین و مرتبط‌ترین محتوا را برای اشتراک‌گذاری با دنبال‌کنندگان خود در رسانه‌های اجتماعی خواهید داشت تا بتوانید فرآیندهای مدیریت محتوای خود را خودکار کنید.

 

 1. تریبرر

Domain Authority:60
URL سایت : https://triberr.com

Triberr یک مجموعه بازاریابی است که به وبلاگ نویسان و کسب و کارهای کوچک کمک می کند محتوای خود را تقویت کنند، جوامع آنلاین بسازند و محتوا را در یک مکان تبلیغ کنند.

 

58.کو

Domain Authority: 44
URL سایت : https://www.kooapp.com

مانند توییتر، koo ​​نیز بک لینک های رایگان برای وب سایت در اختیار شما قرار می دهد. این پلت فرم رسانه های اجتماعی از هند. بسیاری از برندها، مشاغل و افراد مشهور در هند از Koo برای تبلیغ، تبلیغ و افزایش آگاهی از برند خود استفاده می کنند.

 

 1. دییب

Domain Authority:66
URL سایت : https://diib.com

Diib فوراً با Google Analytics همگام می‌شود و از الگوریتم‌های پیشرفته و هوش مصنوعی استفاده می‌کند تا به شما یک برنامه رشد آسان برای استفاده ارائه دهد. وب سایت خود را در 60 ثانیه اسکن کنید و ببینید که چگونه سئو، سرعت، امنیت و تجربه کاربری خود را بهبود ببخشید.

 

 1. Dev Community

Domain Authority:82
URL سایت : https://dev.to

انجمن DEV جامعه ای متشکل از بیش از یک میلیون توسعه دهنده شگفت انگیز است. در اینجا می توانید افکار مربوط به کد، مقاله، وبلاگ خود را به اشتراک بگذارید و می توانید بک لینک رایگان اضافه کنید.

 

61.BizSugar

Domain Authority: 54
URL سایت : https://share.bizsugar.com

BizSugar وب سایتی برای صاحبان مشاغل و کارآفرینان است تا بهترین نکات، روندها و اخبار کسب و کار را از سراسر اینترنت به اشتراک بگذارند و به آن رأی دهند. بنابراین، وب سایت بسیار خوبی برای ثبت نام برای یک حساب کاربری و استفاده از آن برای ایجاد لینک است.

 

62.GrowthHackers

Domain Authority:65
URL سایت : https://growthhackers.com

GrowthHackers یک جامعه پر رونق از بازاریابان دیجیتال دارد که می توانید استراتژی های بازاریابی را برای رشد کسب و کار خود به اشتراک بگذارید. شما می توانید محتوای اصلی و محتوای سندیکایی را از وبلاگ خود برای ایجاد بک لینک بیشتر ارسال کنید. بهتر از همه، می‌توانید به مقالات فردی خود در سایت و نمایه حساب خود پیوند اضافه کنید.

 

 1. جامعه تجارت 2

Domain Authority: 89
URL سایت : https://www.business2community.com

Business 2 Community مشابه BizSugar و GrowthHackers با انجمن آنلاین خود است که اخبار و نکاتی را در مورد رسانه های اجتماعی، بازاریابی، نام تجاری، روابط عمومی و غیره به اشتراک می گذارد. می توانید پیوندی به صفحه اصلی خود در نمایه حساب خود اضافه کنید.

 

 1. مخلوط کنید

Domain Authority:74
URL سایت : https://mix.com

Mix یک وب سایت رایگان است که در آن می توانید محتوایی از هر نوع اضافه کنید و به سرعت برای هر صفحه وب در سایت خود بک لینک رایگان ایجاد کنید.

 

 1. Slideserve

Domain Authority:68
URL سایت : https://www.slideserve.com

SlideServe یک سرویس رایگان است که به کاربران این قدرت را می دهد تا به راحتی ارائه های پاورپوینت را به صورت آنلاین به اشتراک بگذارند، کشف کنند و مشاهده کنند. شما می توانید لینک هایی را به توضیحات خود یا حتی در فایل ها اضافه کنید. خودشان

 

66.ترپاپ

Domain Authority: 56
URL سایت : https://www.trepup.com

Trepup یکی دیگر از پلتفرم های شناخته شده رسانه های اجتماعی است که به صاحبان مشاغل کمک می کند بک لینک رایگان برای وب سایت دریافت کنند. بک لینک های رایگان با کیفیت بالا را می توان از این پلتفرم رسانه اجتماعی دریافت کرد.

 

 1. Weheartit

Domain Authority:78
URL سایت : https://weheartit.com

ما قلباً این یک شبکه اجتماعی مبتنی بر تصویر است که می توانید در آن جستجو کنید، ذخیره کنید و آنچه را که به شما الهام می دهد به اشتراک بگذارید. بیش از 45 میلیون کاربر ثبت نام شده و 25 میلیون کاربر ماهانه دارد. که بیش از 70 درصد آن کاربران زن هستند.

 

 1. عامیانه

Domain Authority:76
URL سایت : http://www.folkd.com

Folkd یک وب سایت اجتماعی است که به شما کمک می کند بوکمارک های خود را پیگیری کنید و نشانک های دیگران را نیز مشاهده کنید. بسیاری از کارشناسان سئو از این پلت فرم برای ایجاد بک لینک برای برندهای آنلاین استفاده می کنند.

 

 1. ابسنس

Domain Authority:74
URL سایت : https://www.apsense.com

Apsense یک شبکه اجتماعی تجاری است که در آن کسب و کارها محتوای تجاری را به اشتراک می گذارند، با سایر مشاغل ارتباط برقرار می کنند و شرکا و مشارکت کنندگان بالقوه را پیدا می کنند. این پلت فرم اشتراک محتوا به شما بک لینک با کیفیت بالا می دهد. .

 

70.TestFreaks

Domain Authority:65
URL سایت : https://www.testfreaks.com

TestFreaks یکی دیگر از وب سایت های محبوب بررسی مصرف کنندگان است که به شرکت ها کمک می کند نظرات مشتریان را در مورد برند خود جمع آوری کنند. ویژگی‌های منحصربه‌فردی مانند QnA به مشتریان احتمالی این امکان را می‌دهد که سؤال بپرسند و پاسخ‌ها را مستقیماً از تیم خدمات مشتری دریافت کنند.

 

71.Citysearch

Domain Authority:75
URL سایت : http://www.citysearch.com

یکی دیگر از وب سایت های محبوب بررسی مشتری که همه ویژگی ها را مانند سایر وب سایت های بررسی دارد. Citysearch ویژگی منحصر به فردی را به عنوان “بهترین” در اختیار کاربران خود قرار می دهد که نتایج جستجو را بر اساس رتبه بندی مشتریان ارائه می دهد. این پلتفرم بررسی آنلاین برای ساخت بک لینک رایگان مفید خواهد بود.

 

 1. به طرز قابل توجهی

Domain Authority: 86
URL سایت : https://www.strikingly.com

Strikingly یک پلتفرم سازنده وب سایت است که در آن هر کسی می تواند وب سایت خود را با تجربه توسعه وب کم یا بدون تجربه بسازد. هرکسی می تواند در عرض چند دقیقه وبلاگ های سازگار با تلفن همراه ایجاد کند. می توانید محتوای خود را با متن لنگر که به صفحه وب شما پیوند می دهد ایجاد و منتشر کنید.

 

73.سایت123

Domain Authority:55
URL سایت : https://www.site123.com

Site123 یک پلتفرم رایگان وب سایت ساز است که به کاربران خود اجازه می دهد تا سایت ها را ایجاد و سفارشی کنند. این یک پلت فرم سازنده وب پولی است که ثبت دامنه میزبانی وب، فضای ذخیره سازی 500 مگابایتی، Google Analytics را با قیمت بسیار پایین ارائه می دهد.

 

74.پسندیدن کتاب

Domain Authority:62
URL سایت : https://booklikes.com

Booklikes یک وب سایت فهرست نویسی اجتماعی است که در آن می توانید پایگاه داده کتاب ها را جستجو کنید و می توانید هر کتابی را بررسی کنید. کاربران می توانند ثبت نام کنند و کتاب ها را ثبت کنند، گروه های خود را برای بحث و گفتگو و پیشنهاد کتاب ایجاد کنند.

 

75.تریپوتو

Domain Authority: 55
URL سایت : https://www.tripoto.com

Tripoto یک وب سایت برای همه مسافران، گردشگران یا صاحبان مشاغل در سراسر جهان است. این به آنها اجازه می دهد تا داستان های سفر، وبلاگ ها و سایر مطالب مرتبط با سفر را به اشتراک بگذارند و بخوانند.

 

 1. وبلاگ نویسی کنید

Domain Authority: 51
URL سایت : https://blogolize.com

Blogolize یکی دیگر از سازندگان وب سایت رایگان است که برای ارائه بک لینک رایگان بسیار محبوب است. این به کاربران اجازه می دهد تا وب سایت های وبلاگ نویسی ایجاد کنند. Blogolize دارای رابط کاربری ساده، طراحی سازگار با موبایل و قالب های زیبا است. هر کسی می تواند از این پلتفرم برای انتشار پست های مهمان خود استفاده کند.

 

77.Devpost

Domain Authority: 83
URL سایت : https://devpost.com

Devpost مکانی است برای سازندگان نرم افزار تا آنچه ساخته اند را به نمایش بگذارند، نرم افزارهای ساخته شده توسط همتایان خود را کشف کنند، تیم های عالی برای کار با آنها پیدا کنند و فرصت هایی را برای ایجاد نرم افزارهای بیشتر از طریق آنلاین کشف کنند. و هکاتون های حضوری شما می توانید به سرعت یک بک لینک رایگان از این پلتفرم وب محبوب دریافت کنید.

 

78.گیفیو

Domain Authority:75
URL سایت : https://gifyu.com

Gifyu یک سایت آپلود گیف رایگان با رابط مینیمالیستی ساده است. این وب سایت به کاربران شما اجازه می دهد تا تصاویر و گیف ها را بدون فشرده سازی آپلود کنند.

 

 1. پنزو

Domain Authority:75
URL سایت : https://penzu.com

Penzu یک سایت میزبانی آنلاین خاطرات است که در آن کاربران می توانند یک مجله شخصی ایجاد کنند و همچنین می توانند عکس ها را از دستگاه های خود آپلود کنند. صاحب وب سایت می تواند از این بستر برای انتشار پست های مهمان خود و بهبود DA وب سایت استفاده کند.

 

80.Pxhere

Domain Authority:81
URL سایت : https://pxhere.com

Pxhere یک وب سایت به اشتراک گذاری تصویر بدون حق چاپ است که هر کسی می تواند از آن برای دانلود و استفاده از عکس های حرفه ای برای وب سایت، وبلاگ یا پروژه های چاپی خود استفاده کند. از این پلتفرم می توان برای ساخت بک لینک رایگان نیز استفاده کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که در Pxhere ثبت نام کنید و یک لینک در توضیحات اضافه کنید. شما همچنین می توانید عکس ها را آپلود کنید.

 

امیدوارم از این لیست سایت های بک لینک رایگان لذت برده باشید. همانطور که تمام ۸۰ وب سایت بک لینک رایگان ما را بررسی می کنید که در آن می توانید بدون پرداخت هیچ مبلغی بک لینک های با کیفیت خوب برای وب سایت خود به صورت رایگان ایجاد کنید،یا اینکه با خرید بکلینک انبوه ما میتوانید این کار را به ما بسپارید.

 

سئودانان وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *