منوی دسته بندی

خدمات سئو حرفه ای برای افزایش فروش!!!

seodanan.خدمات سئو حرفه ای

خدمات سئو حرفه ای منجر به افزایش مستقیم  فروش در کسب و کار شما می شود.

یک خدمات سئو حرفه ای و استرتژی درست، برند شما را در الویت قرار می دهد. سئو سلطان استراتژی بازاریابی دیجیتال شماست، زیرا بر تمام راه‌های بهینه‌سازی دید و قابلیت استفاده از وب‌سایت شما برای به حداکثر رساندن جایگاه برند تمرکز دارد. مهم نیست که شخصیت خریدار شما چه کسی باشد یا کجا باشد، خدمات سئوی حرفه ای ما اطمینان حاصل می کند که تجربه کاربری بهتری ارائه می دهید، ترافیک بیشتری را جذب می کنید، سرنخ های بیشتری ایجاد می کنید و معاملات بیشتری را می بندید.

استراتژی خدمات سئو حرفه ای

آیا وب سایت شما برای پشتیبانی از سئو آماده است؟

ما با هدف قرار دادن کلمات کلیدی، بهینه سازی صفحات وب، پیاده سازی بازاریابی محتوا و تمرکز بر قابلیت استفاده وب سایت، بر سئوی داخلی شما تمرکز می کنیم تا بتوانید بر روی نتایج تمرکز کنید. یک استراتژی سئوی با کیفیت باید مرکز استراتژی بازاریابی دیجیتال شما باشد زیرا شما رتبه بندی موتورهای جستجو و نحوه تجربه شخصیت خریدار هدف شما از برند شما را کنترل می کنید. سئو برای هدایت ترافیک ارگانیک، بهبود رتبه بندی جستجو و پشتیبانی از تمام کمپین های بازاریابی دیجیتال شما کار می کند تا شخصیت خریدار شما را در تمام نقاط تبدیل در قیف فروش شما به سمت شما هدایت کند. به این ترتیب، از حداکثر سرنخ و تبدیل لذت می برید.

خدمات سئو حرفه ای ما شامل همکاری نزدیک با شما برای درک شخصیت خریدار و اهداف رشد شما است تا به شما مزیت رقابتی در صنعت خود بدهد. ما نه تنها به شما کمک می کنیم تا استراتژی سئوی خود را اجرا و مدیریت کنید، بلکه نتایج را نیز به دقت رصد می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که برند شما همیشه در صدر بازی خود قرار دارد.

آیا آماده هستید تا وب سایت خود را در کانون توجه قرار دهید؟ امروز با ما تماس بگیرید تا در مورد اینکه چگونه خدمات سئوی حرفه ای مبتنی بر داده ما می تواند به شما کمک کند به جایی که می خواهید برسید، صحبت کنید.

خدمات سئو حرفه ای ما شامل چه مواردی می شود؟

خدمات داخلی و خارجی سئو حرفه ای

 – تحقیق کلمات کلیدی از جمله کلمات کلیدی سخت و آسان

 – رقبا و تحقیقات بازار

 – سئو و استراتژی محتوا از جمله سئو داخلی و خارجی

 – پیگیری و گزارش ماهانه

خدمات سئو حرفه ای در سطح سازمانی

 – تحقیق کلمات کلیدی  از جمله کلمات کلیدی منفی

 – رقبا و تحقیقات بازار

 – استراتژی سئو درون صفحه و خارج از صفحه  از جمله ساخت لینک، بررسی، قابلیت استفاده از وب سایت و موارد دیگر.

 – استراتژی محتوا از جمله وبلاگ ها، رسانه های اجتماعی، بیانیه های مطبوعاتی، ویدئو و موارد دیگر.

 – پیگیری و گزارش.

قدم های  ما برای موفقیت شما

 ۱ – سئو و بهینه سازی سایت شما

ما می خواهیم نقاط قوت وب سایت شما را تقویت کنیم و نقاط ضعف آن را از بین ببریم. ما فقط نمی‌خواهیم وب‌سایت شما خوب به نظر برسد، بلکه بر قابلیت استفاده، محتوا و عملکرد نیز تمرکز می‌کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که شخصیت خریدار شما در هر مرحله از سفر مشتری درگیر است.

 ۲ – تجزیه و تحلیل وب سایت شما

ما تجزیه و تحلیل جامعی از وب سایت شما ارائه می دهیم تا مشخص کنیم کجا موفق می شوید و چه چیزی مانع شما می شود. ما به داده های رقبا و صنعت نگاه می کنیم تا یک استراتژی سفارشی ایجاد کنیم که نمایان بودن و موفقیت وب سایت شما را ترسیم کند.

 ۳ – تراز کردن سئو داخلی و خارج از صفحه شما

سئوی رسانه ای و خارج از صفحه به اندازه سئو داخلی اهمیت دارد. سئوی خارج از صفحه را به عنوان قهرمان گمنام وب سایت خود در نظر بگیرید که به شما کمک می کند تا از رقبا و خریداران مستقیم به وب سایت خود متمایز شوید. ما از نزدیک با شما همکاری می کنیم تا فرصت های رشدی را شناسایی کنیم که دسترسی شما را به حداکثر می رساند و اطمینان حاصل می کنیم که برند شما به خوبی در صنعت شما مرتبط است.

 ۴ – توسعه محتوای جذاب

شما می‌خواهید محتوای وب‌سایت شما بهترین محصول باشد. شخصیت خریدار شما در طول قیف فروش به محتوای وب سایت شما متکی است و ما می خواهیم آنها فقط بهترین ها را ببینند. چه نوشتن پست‌های وبلاگ قانع‌کننده باشد و چه ارائه ارزش پیشنهادی شما، ما نسخه‌ای حرفه‌ای را در اختیار شما قرار می‌دهیم که برای هدایت مشتریان و تبدیل‌هایی که می‌خواهید به آن نیاز دارید.

 ۵ – تست، پیگیری و گزارش

ساختن و اجرای استراتژی سئو مناسب تنها نیمی از کار است. اطمینان از اینکه استراتژی شما به نتایج قابل اندازه گیری در سرنخ ها و تبدیل تبدیل می شود، نیمی دیگر است. ما به طور مداوم بهینه سازی سئوی وب سایت شما را آزمایش، پیگیری و گزارش می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که شخصیت خریدار شما همیشه تجربه ای را که شایسته آن است دریافت می کند.

پایان سخن : ما با خدمات سئو حرفه ای هر انچه که شما در ذهن خود دارید را براورده میکنیم فقط کافیست که پروژه خود را  به سئودانان بسپارید و اگر ابهامی در سر دارید با مشاوره سئو ما تماس بگیرید.

برای خواندن مطالب بیشتر به صفحات ما نگاهی بیاندازید.

سئو چیست

سئو سایت

سئو وردپرس

آموزش سئو

سئو محتوا

سئودانان وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *