منوی دسته بندی

راهنمای ثبت نام ChatGPT در ایران

ثبت نام ChatGPT در ایران

ثبت نام ChatGPT در ایران را دقیقا در اینجا یاد بگیرید، اگر هنوز نمیدونید ChatGPT چیست؟ این جواب است »» چت ربات هوش مصنوعی است که  امروزه همه درباره آن صحبت می کنند. و میلیون ها  کاربر در مدت کوتاه به خودش جذب کرده است.

یک هوش مصنوئی است که میتوانیدد از او سوال بپرسید و او نیز جواب بدهد،ناگفته ناماند که بسیاری از مشاغل ها را میتواند بیکار کند.

این ربات که بلافاصله پس از راه اندازی بیش از 1 میلیون کاربر را به خود جذب کرد، سرمایه گذاران بیشتری را به سمت هوش مصنوعی مولد جذب می کند.

راهنمای استفاده از chatGPT

 

استقبال دنیای فناوری از ChatGPT:

مایکروسافت با کارمندانی که از ChatGPT استفاده می کنند بسیا خوشحال است ولی هواستون باشه  اطلاعات مهم را با آن به اشتراک نگذارید.

سرمایه گذاری مایکروسافت روی خالق ChatGPT ممکن است هوشمندانه ترین 1 میلیارد دلاری باشد که تا کنون خرج شده است

ChatGPT و هوش مصنوعی مولد مانند رونق بعدی فناوری هستند. آنها می توانند حباب بعدی باشند.

ChatGPT و «هوش طلا» با هوش مصنوعی، بنیان‌گذارانی را به «دره مغزی» سانفرانسیسکو هجوم آورده‌اند.

آزمایش هایی که خودم با ChatGPT انجام داده ام

من از ChatGPT خواستم که به من گرامر اینگلیسی یاد بدهد بعد از چندین دقیقه کلی آموزش از گرامر زبان برام تایپ کرد با مثال ، و شما میتوانید اگر در کار سئو سایت فعالیت دارید برای محتوای خود یا برای پروژه هایتان از چت جی بی تی استفاده کنید، که واقعا شوکه کننده است،به نظرم که دنیا دارد به سمت جالبی پیشرفت میکند، ولی ترسناک!.

شما هم امتحان کنید بسیار جالب است.

 آموزش ساخت اکانت ChatGPT در ایران چگونه است؟

اوپن ای.آی سرویس‌های متعددی دارد، اما ساخت اکانت در یکی از این سرویس‌ها کافیست. پس آموزش ساخت اکانت در Open AI برای همه سرویس‌ها کاربرد دارد. با همین آموزش را می‌توانید در ساخت اکانت چت جی‌پی‌تی استفاده کنید. chatGPT ثبت نام ساده ای دارد. برای ساخت اکانت chatGPT به یک ایمیل و شماره خارجی معتبر نیاز دارید هواستون باشه امکان ساخت اکانت با خط ایران به دلیل تحریم ها وجود ندارد.اولین چیزی که شما نیاز دارید ایمیل معتبر است و ساخت ایمیل بسیار راحت است، اما دسترسی به شماره خارجی معتبر کمی سخت‌تر است. چون اوپن ای.آی شماره‌های  که در کشور ایران هست را به دلیل تحریم را نمی‌پذیرد و در لیست تحریم خود قرار داده است. کاربران ایرانی با استفاده از شماره مجازی به راحتی میتوانند در اوپن ای‌آی ثبت نام کنند.

مراحل تصویری ثبت نام ChatGPT در ایران

 

مرحله یک ثبت نام ChatGPT در ایران:

 

 

مرحله دوم تصویری  ثبت نام ChatGPT در ایران

ثبت‌ نام در chatGPT

ساخت اکانت اوپن ای.آی و ساخت اکانت ChatGPT دو مرحله کلی دارد. در مرحله اول آی پی یک کشور که مورد تحریم اوپن ای.آی نباشد را پیدا کنید و وارد سایت اوپن ای‌آی شوید. مرحله اول مرحله احراز ایمیلتان است. ایمیل خود را وارد کنید و لینک فعالسازی را دریافت نمایید.

برای این کار ابتدا ایمیل را وارد کنید و ثابت کنید ربات نیستید.

روی continue کلیک کنید و سپس  وارد مرحله بعد شوید.

در این مرحله ایمیلی را که به آن دسترسی دارید  را انتخاب کنید و رمزی را که از این پس رمز ورود شما به اوپن ای‌آی خواهد بود وارد کنید. دقت داشته باشید پسورد  شما حد اقل باید هشت کاراکتر داشته باشد که سعی کنید فراموش نکنید یا حداقل در جایی یادداشت کنید و سپس روی ادامه کلیک کنید. تا برویم به قدم بعدی.

بعد از آن chatGPT از شما می‌خواهد که ایمیلتان را احراز هویت کنید و فعالسازی را انجام دهید. شما روی open gmail کلیک کنید از آنجا وارد gmail خود می‌شوید. اگر هم به هر دلیلی خواستید ایمیل فعالسازی دوباره ارسال شود روی resend email کلیک کنید.

 

در مرحله بعدی وارد ایمیل خود شوید. ایمیل اوپن ای.آی را باز کنید و روی آن لینک کلیک کنید، این لینک شما را به صفحه زیر می‌آورد.

یوزر پسورد خود را وارد کنید.

دوباره روی login کلیک کنید. جیمیل و پسوردی را که در مرحله قبلی با آن ثبت کردید وارد کنید.

در مرحله بعد یک سری از مشخصات شخصی خودتان را وارد کنید. این مشخصات در هویت حساب شما نقش اصلی دارد.

در اینجا نام و نام خانوادگی را در ردیف بالا انتخاب کنید. در دریف پایین می‌توانید سازمان خودتان را وارد کنید. انتخاب نام سازمان اختیاری است. وارد مرحله ورود شماره شوید.

برای دریافت کد احراز هویت باید بدانید که کد فعالسازی به شماره برخی از کشورها نمی‌آید.پس اگر کد برای شما نیامد شماره کشور دیگری را انتخاب کنید. برای اینکه ببینید کشور مورد نظر تحت پوشش اوپن ای‌آی خواهد بود به که من از سایت  نامبر لند خریداری کرده ام (در این لیست کشورهای، روسیه، چین، پاراگوئه و هنگ کنگ نیستند)

شما به  open AI  نامبرلند بروید.در قسمت روی دریافت شماره کلیک کنید.

در اینجا شماره به شما داده می‌شود. شما این شماره را در این قسمت سایت وارد کنید. و روی send code کلیک کنید.

من حدودا ۱۲۵ هزار تومان شماره مجازی را خریداری کرده ام.

پس از وارد کردن شماره ،کد فعالسازی در بالای شماره شما در نامبرلند می‌آید. کد را در این جا وارد کنید.

حالا به افتتاح حساب خیلی نزدیک شدید.

در مرحله بعد باید پاسخ دهید با چه هدفی و به چه عنوانی از open AI استفاده می‌کنید.

1- برای ساخت محصول

2- برای استفاده شخصی

3- انجام تحقیقات در زمینه هوش مصنوعی

4 کار به عنوان خبرنگار یا تولید کننده محتوا

پس از ثبت نام

ساخت اکانت Open AI یا ساخت اکانت ChatGPT راحت و سریع است، فقط کافیست که به یک شماره معتبر دسترسی داشته باشید. نامبرلند این شماره مجازی معتبر را برای شما فراهم می‌کند. دیگر به سادگی چند کلیک موفق به ساخت اکانت Open AI می شوید. سپس می‌توانید از سرویس‌های متعدد سایت استفاده کنید.

سایت خدماتی را برای شما عرضه می‌کند و با سیاست و قوانین محتوایی که دارد از آن‌ها پشتیبانی می‌کند. با ساخت اکانت chatGPT به سرویس‌های متعددی دسترسی خواهید داشت. اوپن ای‌آی می‌تواند مثل گوگل خدمات متعددی دهد.پس از ساخت اکانت chatGPT به این خدمات دسترسی خواهید داشت. سایت به اعضای تازه اعتبار مالی می‌‌دهد. این اعتبار برای مدتی قابل استفاده است.

شارژ مجدد حساب نیازمند تراکنش دلاری است. که هم به دلیل محدودیت در پرداخت و هم به دلیل هزینه بالای دلار سخت است. ممکن است کاربرانی که پر استفاده هستند و نیاز به استفاده بیشتری دارند به چند ثبت نام و چند ایمیل چندین بار ساخت اکانت اوپن ای‌آی نیاز داشته باشند. برای این کار می‌توانید از چندین شماره مجازی نامبرلند در ساخت جیمیل و وریفای کردن حساب اوپن ای‌آی استفاده کنید.

سوالات متداول ChatGPT

ChatGPT- 1 چگونه کار می کند؟

ChatGPT یک مدل هوش مصنوعی محاوره‌ای است که توسط OpenAI بر اساس معماری Generative Pretrained Transformer 3 (GPT-3) توسعه یافته است. این مدل بر روی طیف متنوعی از متن‌های اینترنتی آموزش داده شده است و به آن اجازه می‌دهد متنی شبیه انسان در پاسخ به درخواست‌های داده شده به آن تولید کند.
زمانی که کاربر ورودی ارائه می‌کند، مدل متن را پردازش می‌کند و با پیش‌بینی محتمل‌ترین کلمه بعدی بر اساس ورودی و داده‌های آموزشی آن، پاسخی تولید می‌کند. سپس پاسخ با نمونه برداری از پیش بینی های برتر تولید می شود. کل فرآیند توسط مدل در زمان واقعی انجام می شود.
معماری GPT-3 از بلوک‌های ترانسفورماتور متعددی تشکیل شده است که هر کدام دارای مکانیسم‌های خودتوجهی و شبکه‌های عصبی پیش‌خور هستند که به مدل اجازه می‌دهد تا متن را با یادگیری الگوها در داده‌های آموزشی درک و تولید کند.

2- آیا می توانم از   ChatGPTبه صورت رایگان استفاده کنم؟

ChatGPT در حال حاضر برای کاربران رایگان است. اما OpenAI دسترسی به ChatGPT API را از طریق یک مدل اشتراک فراهم می کند، جایی که کاربران برای مقدار استفاده پرداخت می کنند. هزینه می تواند بسته به عواملی مانند حجم درخواست ها و سطح سفارشی سازی مورد نیاز متفاوت باشد. علاوه بر این، برخی از وب‌سایت‌های شخص ثالث که API را یکپارچه کرده‌اند نیز ممکن است برای خدمات خود هزینه‌ای دریافت کنند.

3 – چت GPT چقدر دقیق است؟

دقت ChatGPT و سایر مدل های مبتنی بر GPT-3 بسته به وظیفه خاص و کیفیت داده های ورودی متفاوت است.
برای برنامه‌های هوش مصنوعی مکالمه‌ای، ChatGPT می‌تواند پاسخ‌هایی شبیه به انسان ایجاد کند که تشخیص آن‌ها از پاسخ‌هایی که توسط یک انسان نوشته شده است، اغلب دشوار است. با این حال، مانند هر مدل زبان مبتنی بر هوش مصنوعی، دقت پاسخ‌های آن به دلیل کیفیت و تنوع داده‌هایی که روی آن آموزش داده شده است، محدود می‌شود و گاهی اوقات ممکن است پاسخ‌هایی ایجاد کند که نادرست یا بی‌معنی هستند.
توجه به این نکته مهم است که ChatGPT یک سیستم هوش مصنوعی کامل نیست و گاهی اوقات می‌تواند پاسخ‌های مغرضانه یا توهین‌آمیز ایجاد کند، به خصوص اگر بر روی داده‌های جانبدارانه آموزش دیده باشد. استفاده از مدل با احتیاط و اجرای استراتژی های مناسب فیلترینگ و تعدیل برای اطمینان از کیفیت خروجی های آن توصیه می شود.

ChatGPT – 4  به زبان های مختلف موجود است؟

بله، OpenAI نسخه‌های ChatGPT را به چندین زبان از جمله انگلیسی، اسپانیایی، آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی و غیره منتشر کرده است. هر نسخه از ChatGPT بر روی مجموعه داده بزرگی از متن در زبان مربوطه آموزش داده شده است و می تواند پاسخ هایی را به آن زبان ایجاد کند. با این حال، بسته به پلتفرمی که برای استفاده از ChatGPT انتخاب می‌کنید، در دسترس بودن مدل‌های زبان مختلف ممکن است متفاوت باشد.

خط پایان :

برای اینکه از علم روز در دنیا عقب نیافتید دست بجنبید و سریع شروع کنید به ساخت اکانت ChatGPT

اگر شما هم اطلاعات مفیدی دارید در اختیار ما در قسمت نظرات قرار دهید.

و هم چنین از آموزش سئو و دیگر آموزش های  کاملا رایگان سئودانان استفاده کنید.

سئودانان وب‌سایت

‫2 نظر

  • علی نوروزی گفت:

    آموزش chatgbt عالی بود

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *