خدمات حرفه ای سئو و بهینه سازی سایت

۷ تا از بهترین کتاب آموزش سئو که باید بخوانید!

بهترین کتاب آموزش سئو

 

 بهترین کتاب سئو که برای رتبه بندی بهتر باید بخوانید!

بهترین کتاب آموزش سئو یکی از بهترین راه هایی است که کسانی که دوست دارند در حرفه سئو متخصص و عالی باشند هست،  کتاب‌ها همیشه یک کانال فوق‌العاده برای مطالعه اطلاعات جدید و تقویت دانش شما در مورد یک موضوع خواهند بود .حتی زمانی که این کتاب‌ها درباره استراتژی‌های بهینه‌سازی هستند که دائماً در حال تغییر هستند.

و همچنین سئودانان در صفحه آموزش سئو مطالب ارزشمند و رایگان را در اختیار شما عزیزان قرار داده است.

بهینه سازی برای موتورهای جستجو بازاریابی دیجیتال را کاملا متحول کرده و کسب و کارها را راحت تر کرده است تا محتوای وب خود را در مقابل افراد مناسب قرار دهند.

البته، با توجه به روندهای بسیار زیاد و فناوری دائماً در حال تغییر، می توان آن را سخت نگه داشت.

به همین دلیل است که بسیاری از کسب‌وکارها از خواندن بهترین کتاب‌های سئو ، نوشته‌شده توسط نویسندگان معتبری که در محتوای دیجیتال پیشرو هستند، سود می‌برند.

خواندن در مورد رازهای موفقیت سئو می تواند به شما کمک کند تا استراتژی دیجیتال خود را به سطح بعدی ارتقا دهید.

در این مقاله، بهترین کتاب‌های سئو را بررسی می‌کنیم که می‌توانند چشمان شما را به روی امکانات جدیدی برای محتوای با رتبه بالاتر برای افزایش دید وب و ترافیک باز کنند.

  • 1. SEO Like I’m 5 by Matthew Capala
  • 2. بهینه سازی موتور جستجو همه در یک برای Dummies توسط بروس کلی و سوزان اسپارزا
  • 3. SEO 2021 توسط آدام کلارک
  • 4. SEO توسط Evan Bailyn آسان شده است
  • 5. با گوگل به رختخواب بروید اثر جان اسمیت
  • 6. هنر سئو توسط اریک انگ، استفان اسپنسر و جسی استریچیولا
  • 7. SEO For Growth توسط John Jantsch و Phil Singleton
  • جمع بندی: بهترین کتاب های SEO که به افزایش رتبه و ترافیک وب کمک می کند.

SEO Like I’m 5 by

Matthew Capala

 

متیو کاپالا یک راهنمای مبتدی گسترده برای سئو با نکات عمل سریع زیادی ارائه می دهد که می تواند به راحتی در تجارت شما اعمال شود.

اگر از برنامه های عملیاتی کارگاهی بیشتر از تئوری های سنگین بهره می برید، این کتاب ارائه می دهد، زیرا برای اجرای سریع و موفقیت آمیز سئو طراحی شده است.

Capala به شما می گوید که چگونه استراتژی های سئو را در جای خود قرار دهید، نه تمام اطلاعات پس زمینه ای که در غیر این صورت ممکن است شما را تحت تأثیر قرار دهد.

پیام‌های کلیدی شامل نحوه کار موتورهای جستجو با محتوای وب و کارهای بهینه‌سازی برای نفوذ بیشتر اینترنت است.

نکته مهم در مورد این کتاب این است که شما به پیشینه فنی نیاز ندارید.

این به روشی فوق العاده ساده و در عین حال آموزنده نوشته شده است، بنابراین می توانید اصول اولیه سئو و بهترین شیوه ها را به طور موثر بررسی کنید.

Search Engine Optimization All-in-One for Dummies by Bruce Clay and Susan Esparza

 

یکی دیگر از بهترین کتاب آموزش سئو برای مبتدیان، این راهنمای همه کاره برای آدمک ها است.

بروس کلی و سوزان اسپارزا در مورد کارهایی که باید در هنگام ایجاد محتوای سئو پسند وب سایت انجام دهند و چه کارهایی را نباید انجام دهند، به شدت ضربه زدند.

آنها کلمات کلیدی ، استراتژی پیوند، طراحی وب و برنامه نویسی را پوشش می دهند، و آن را به عنوان یک دوره آموزشی خرابی سئو گام به گام تجزیه می کنند.

فهرست کامل بخش‌های سئو شامل نحوه کار موتورهای جستجو، استراتژی کلمات کلیدی، موقعیت‌یابی رقابتی، طراحی وب سئو، ایجاد محتوا، بهینه‌سازی پایه‌ها، پیوند دادن، تجزیه و تحلیل نتایج، سئوی بین‌المللی و بازاریابی جستجو می‌شود.

با داشتن 10 کتاب سئو در یک، این منبع حاوی دستورالعمل‌های اخلاقی ، نکاتی برای ایجاد فهرست کلمات کلیدی و چیزهایی است که می‌توانید از رقبای خود دور کنید.

 

همچنین خواهید آموخت که چرا استخدام یک برنامه نویس حرفه ای به شما کمک می کند، چگونه بر رتبه بندی نظارت کنید و در یک بسته تحلیلی به دنبال چه چیزی باشید.

اگر به ایجاد یک کسب و کار آنلاین با مخاطبان جهانی علاقه دارید، این راهنمای جامع سئو کار سختی است.

 

SEO 2021by Adam Clarke

هر سال، آدام کلارک، متخصص گوگل، راهنمای سئو مورد اعتماد خود را به روز می کند تا تغییرات الگوریتم را منعکس کند، و بینش هایی را در مورد استراتژی های بازاریابی اینترنتی هوشمند برای رشد کسب و کار شما ارائه می دهد.

اگر تجربه سئو دارید، این کتاب یک اسکن سریع عالی برای بررسی نکات و ترفندهایی است که ممکن است از دست داده باشید.

همچنین برای مبتدیانی که باید بدانند کدام فعالیت‌های سئو مورد تایید گوگل هستند و چه مواردی را باید نادیده گرفت تا از جریمه اجتناب شود، ایده‌آل است.

کلارک یکی از قابل اعتمادترین صداها در سئو است و در مورد روش های قدیمی و روش رتبه بندی سایت فعلی گوگل می نویسد.

تاریخچه مفصل او از به‌روزرسانی‌های الگوریتم گوگل و انتظارات آینده به خوانندگان نگاهی جامع به همه چیزهای سئو و نحوه پیمایش همه به‌روزرسانی‌ها می‌دهد.

 

سئوی درون صفحه ، ساخت لینک، تحقیق کلمات کلیدی، تجزیه و تحلیل وب سایت، سئوی رسانه های اجتماعی و داده های ساختاریافته برخی از موضوعات داغ مورد بحث در این کتاب هستند.

کلارک همچنین به جستجوی سئوی محلی برای مشاغل و راه حل هایی برای مشکلات رایج سئو می پردازد.

به علاوه، یک فصل جایزه با راهنمای مقدماتی برای تبلیغات Google PPC و نحوه استفاده حداکثری از الگوریتم برای دریافت بازدید و کلیک بیشتر وجود دارد.

 

SEO Made Easyby Evan Bailyn

ایوان بایلین سه کتاب در زمینه سئو و رسانه های اجتماعی نوشته است و SEO Made Easy به شما همه چیزهایی را که باید بدانید و نه چیزی بیشتر می گوید.

اگر به تازگی شروع به کار در سئو کرده اید، این راهنمای دقیق شما را در مورد آنچه که گوگل برای نمایه سازی بیشتر و دیده شدن بیشتر در وب می خواهد، راهنمایی می کند.

Bailyn سئو را ساده می کند و می گوید برخی از کارشناسان اسرار تجاری سئو را با قیمت بالایی وعده می دهند در حالی که در واقعیت آنقدرها که ممکن است به نظر می رسد پیچیده نیست.

این کتاب استراتژی‌های سئو را پوشش می‌دهد که شما را به نقطه اول گوگل می‌رساند ، مانند لینک‌سازی ، کلمات کلیدی و استفاده از محتوا.

فصل مهم دیگری به جزئیات فعالیت کلاه سیاه می‌پردازد ، که می‌تواند منجر به فهرست‌زدایی شود و ارتقای رتبه‌های کسب‌وکار شما را دشوار کند

باورهای Bailyn در کتاب‌های خود Outsmarting Google و Outsmarting Social Media به این راهنمای سئو گره خورده است، بنابراین می‌توانید موثرترین استفاده از منابع دیجیتال را برای بیشترین بازده سرمایه‌گذاری کشف کنید.

Get Into Bed with Googleby Jon Smith

 

 

 

جان اسمیت به تکنیک‌های بهینه‌سازی جستجوی رتبه‌بندی برتر می‌پردازد تا به خوانندگان درک دقیقی از نحوه عملکرد سئو و آنچه گوگل به دنبال آن است، بدهد.

برای کسانی که می‌خواهند دانش سئوی سطح پایه خود را با بینش‌های هیجان‌انگیزی در مورد آنچه که گوگل را تیک‌دار می‌کند، گسترش دهند، عالی است.

52 ایده منحصر به فرد وجود دارد که به افزایش رتبه گوگل و ایجاد ترافیک ارگانیک بالا برای وب سایت شما کمک می کند.

اسمیت به اندازه برخی دیگر از نویسندگان سئو ساده نیست، و سبک نوشتن نامتعارف او، مهارت های سئو را سرگرم کننده می کند.

این تقریباً شبیه به مکالمه است، با این تفاوت که همه چیزهایی که در مورد گوگل باید بدانید در مقابل چشمان شما قرار دارد.

 

اسمیت به جای زبان گلدار یا اصطلاحات بسیار فنی، از نکات کلیدی آسان و قابل درک استفاده می کند تا به شما بگوید چرا وب سایت شما رتبه پایینی دارد و چه چیزی را در حرکت رو به جلو تغییر دهید.

اگر می خواهید راه حل های سریعی برای مشکلات سئو، از جمله نحوه استفاده از رسانه های اجتماعی و گوگل آنالیتیکس داشته باشید، این یک مطالعه عالی است.

The Art of SEOby Eric Enge, Stephan Spencer and Jessie Stricchiola

هنگامی که صحبت از تسلط بر سئو به میان می آید، هنر سئو به لطف نظرات متخصصان سه رهبر صنعت ارائه می شود.

این بررسی اجمالی جامع همه عناصر سئو را پوشش می دهد، از تحقیق کلمات کلیدی و پیاده سازی اولیه تا استراتژی های سفارشی و بینش های فنی.

این کتاب توضیح می دهد که چگونه توسعه وب سایت با سئو و سایر زمینه های مهم مانند رسانه های اجتماعی و ادغام بازاریابی محتوا ارتباط دارد.

چه یک مبتدی یا یک حرفه ای با تجربه باشید، این کتاب با جزئیات مهم در مورد نحوه کار موتورهای جستجو و نحوه ایجاد بهترین تیم سئو ، نیازهای شما را برآورده می کند .

نویسندگان اصول به روز شده سئو را بررسی می کنند و منابع برنامه عملیاتی را برای اجرای موثر سئو ارائه می دهند.

SEO For Growthby John Jantsch and Phil Singleton

این کتاب برای طراحان وب، بازاریابان و کارآفرینان نوشته شده است، با جنبه های کلیدی سئو که حتی با تغییر تکنولوژی و الگوریتم ها ثابت می ماند.

نویسندگان در مورد ایجاد و توزیع محتوا، ایجاد یک فالوور وفادار و شهرت خوب، ایجاد یک وب سایت سودآور، و بهینه سازی تبلیغات پرداخت به ازای کلیک می نویسند.

همه این موضوعات برای سئو و بازاریابی محتوای دیجیتال ضروری هستند و طرحی را برای اطمینان از اینکه وب سایت شما به صورت آنلاین قابل مشاهده است ارائه می دهند.

این فراتر از انتخاب کلمات کلیدی مناسب است، زیرا این راهنما توضیح می دهد که چگونه به طور موثر محتوای دیجیتال را برای جذب و تبدیل سرنخ های بیشتر بازاریابی کنید .

اگر می‌خواهید درباره بازاریابی دیجیتالی جلب توجه و رشد حضور آنلاین قوی بیشتر بدانید، SEO For Growth باید به شما کمک کند.

 

جمع بندی: بهترین کتاب سئو که به افزایش رتبه و ترافیک وب کمک می کند:

 

استراتژی سئوی صحیح مستلزم نظارت دقیق و اجرای متفکرانه است، اما با یک رویکرد اختصاصی، می توانید شاهد ارتقاء رتبه وب سایت خود باشید و برای مشتریان ایده آل خود بیشتر دیده شوید.

همانطور که این کتاب‌های سئو نشان می‌دهند، سئوی هوشمند تفاوت زیادی در عملکرد دیجیتالی شما ایجاد می‌کند و به شما کمک می‌کند تا به یک وب‌سایت با رتبه بالاتر دست پیدا کنید که جذابیت بیشتری پیدا می‌کند و مشتریان بالقوه را جذب می‌کند.

آیا آماده اید تا استراتژی سئوی خود را تغییر دهید و بازاریابی دیجیتال پویا را در اولویت قرار دهید؟

ارزیابی بلوغ سئوی ما را برای بینش بیشتر در مورد استراتژی سئو فعلی خود و اینکه چگونه می توان آن را برای افزایش رتبه بندی و ایجاد ترافیک وب با کیفیتی که کسب و کار شما را به جلو نگه می دارد بهبود بخشید، تکمیل کنید.

 

سئودانان وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *